čtvrtek 22. srpna 2013

Bříško zmizí, ale fotky zůstanou!

Jestli ze své pozice ještě stále těhotné, skoro nesvéprávné, nastávající matky, mohu někomu z vás radit, říkám: "nezapomeňte na fotky!" Vy co vás tahání se s mega břichem teprve čeká, určitě to nepodceňte. Člověk má ve chvíli, kdy ty krásné okamžiky prožívá tendenci, nad tím mávnout rukou a říct si, že fotky nejsou tak důležité, ale věřte, že jsou! Jde o zaznamenání jednoho z nejdůležitějších okamžiků vašeho života a jednou za ty fotky budete moc vděční.

Uvědomila jsem si to již při zařizování fotografa na svatbu, jídlo se sní, pití vypije, šaty se vrátí do půjčovny, ale svatební fotky vám zůstanou už na vždy. Pro mě to byla věc, na které jsem nebyla ochotná šetřit. Jsem šťastná, že jsme našli Honzu, jehož fotky jsou plné emocí, štěstí a radosti a tyhle pocity se mi vrací kdykoliv listuji svatebním albem. Podařilo se mu totiž zachytit přesně to, co jsme prožívali, od okamžiků dojetí až po záchvaty smíchu.

Podobně dojatá jsem teď i z fotek bříška, které jsme si nechaly udělat jako vzpomínku na těhotenství. Protože ono to bříško vyroste, ani nevíte jak. A pak zase najednou úplně zmizí, ale fotky už vám zůstanou. Jsou to poslední okamžiky, před tím, než se z nás, manželského páru, stane rodina. A to už stojí za zvěčnění. Věřím, že i náš potomek, až vyroste, tyhle fotky jednou ocení a to nemluvím o rodičích a prarodičích, kteří májí z fotek radost už teď.

Za sebe můžu určitě doporučit fotografa a teď už i našeho velice dobrého kamaráda Honzu Martince, je trpělivý, kreativní, dokáže nás rozesmát a především vystihnout podstatu toho co fotí. Já z těh fotek cítím radost, lásku a veselí. Jen vás předem upozorňuju, že někdy v průběhu září bude celkem zaneprázdněný focením našeho miminka.

Bližší informace najdete na: www.honzamartinec.comŽádné komentáře:

Okomentovat