čtvrtek 15. srpna 2013

Těhotenstký večírek

Máma Lelí s mámou Evkou
Těšení se na miminko je super, sice se to chvilkama střídá s pocity paniky z toho, co bude až bude venku. A taky samozřejmě ta všudy přítomná hrůza z porodu, ale celkově se už prostě začínám těšit. Nejvyšší čas uspořádat těhotenský večírek! Zvlášť když přiletí kamarádka z Holandska, kterou jsem přes rok neviděla a druhá kamarádka je taky těhotná. Holky z Čiklovky opět spolu!

Život je vážně nepředvídatelný, před 5 lety jsme spolu bydlely, všechny bez chlapa, jedna párty za druhou, chlast, cigára, pohoda. A
www.leliscupcakes.com
teď z nás dvou s Evičkou budou matky!

Někdy to nabere neuvěřitelně na obrátkách, ale jsem fakt ráda, že to mělo svůj vývoj. Tohle už mám prostě z větší části za sebou a cítím, že teď už mám na to udělat večírek bez alkoholu, za to se spoustou dortíků, sladkostí a malých něžných dárků. Na naší obranu, ve čtyřech jsme nakonec vypily lahev vína a spát jsme šly až ve dvě ráno!

Bylo to naprosto dokonalé, všechno kolem miminka se snažíme sdílet s manželem společně, ale bylo super se o to jednou podělit jen s kamarádkami. Kuba vzal roha, hned jak o tom těhotenskym mejdanu u nás doma slyšel - a dobře udělal. Někdy je prostě potřeba, aby byly jen holky s holkama!

Nastávající tetičky

Žádné komentáře:

Okomentovat