čtvrtek 21. listopadu 2013

Luftujte skříně s dobročinným bazarem!


Skříň plná věcí a jak dlouho, že jsem tohle tričko neměla na sobě? Dobré dva roky? Takže to ne, jde z domu. Nesnáším ten pocit kdy stojím u přeplněného stajanu s oblečením a tvrdím, že nemám nic na sebe. Zoufale chodím kolem věcí, které jsem víc než rok nenosila a je mi líto je vyhodit, protože jsou vlastně strašně fajn. Řešením je proluftovat sříně a ideálně tím ještě posloužit dobré věci. Jak?

Mikulášské luftování skříní je dobročinný bazar na podporu zajímavých a potřebných charitativních projektů. Bazar oslovuje všechny, kteří chtějí podpořit dobrou věc, přitom vědět, na co konkrétně jejich peníze jdou. Akce spojuje na jedné straně ty, kteří chtějí "vyluftovat" své skříně, a na straně druhé ty, kteří chtějí za dobrý peníz pořídit zajímavé kousky oblečení, doplňků a dalších věcí. Každý rok vytřídím tak dvě krabice oblečení a pár parádních kousků si na bazaru zase ulovím. Navíc je to dobrá příležitost pro vánoční nákupy.

Letos se u nás v kavárně na Karlově náměstí koná již 4. ročník, tentokrát ve prospěch Linky seniorů.  Nakupovat můžete přijít 7. a 8. prosince vždy od 10 hodin. Výtěžek bazaru letos navíc zdvojnásobí nadace Divoké husy až do výše 60 000 Kč!

Chtěli byste se do Luftování zapojit a podpořit s námi Linku seniorů? Máte několik možností:
  1. POSKYTNOUT VĚCI K PRODEJI. Máte-li doma cokoliv, co už nepotřebujete, ale jiným může ještě posloužit, věnujte to nám. Za vaše "zavazadla" ručíme. :) Vše si rádi odvezeme osobně, kontaktujte nás.

  2. NAKOUPIT NA BAZARU. Těšit se můžete na originální všehochuť oděvů pro malé i velké, doplňků, knih, sportovních potřeb, šperků a mnoho dalšího. Nakupte dárky pod stromeček u nás, protože s námi darujete dvakrát.

  3. ZAPOJIT SE DO PROPAGACE AKCE. V rámci svých "sítí" můžete sdílet pozvánku na bazar a šířit informace o této dobročinné akci.
Předem děkujeme za jakoukoliv formu podpory a těšíme se na spolupráci!

Více se o Bazaru dočtete na: www.luftovani.cz, podpořit nás můžete také na Facebooku: www.facebook.com/luftovani

Žádné komentáře:

Okomentovat