sobota 21. prosince 2013

Smrdí, smrdí, co to smrdí?


Nedávno se mě kamarádka, která má asi o měsíc starší miminko, syna Jonáška, ptala, jestli už Sára začala smrdět. Neponaučená z faktu, že ona má děťátko starší než já, a že možná ví víc než já, jsem nechápavě odvětila, že Sára teda smrdí od začátku.

Co je to opravdový smrad, jsem poznala zhruba 3 týdny na to, kolem Sárinky třetího měsíce. Upravilo se jí zažívání a ta bombička, kterou nás jednou denně obdaruje, ta teda stojí za to. Smrad, že by jeden... nechápu, kde se to v tom malinkatym tělíčku bere. Tímto jsme také oficiálně zahájili období, kdy vlhčené ubrousky nestačí a malej zloduch musí pod sprchu nebo do umyvadla. Teprve po omytí a osušení následuje naše klasika s Bepanthenem proti opruzeninám a čistá plínka.

Nebojte, fotkama vás trápit nebudu, i když pro pobavení naše a nejbližší rodiny jsme samozřejmě pár výživných pořídili. Není nic lepšího, než se těšit na fotky jediné vnučky a obdržet e-mailem bombičku :)

2 komentáře:

  1. :-) Při čtení tvého článku jsem si vzpomněla na naší první bombičku :-) Bepanthen jsme také používali a počkej až budeš dávat příkrmy, to teprve bude paráda. A jak dostane zabrat zadeček. Pak teprve jsem Bepanthen opravdu ocenila!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Dinčo, taky myslím, že na to jen tak nezapomenu :) o těch příkrmech už jsem slyšela a mám z toho opravdu respekt :) tak ještě, že ten Bepanthen je.

      Vymazat