úterý 21. ledna 2014

Wellness víkend

Hotel Diana
Odpočinku není nikdy dost a tak jsme se rozhodli zahájit nový rok wellness víkendovým pobytem na horách. Bohužel počasí nám nepřálo, a i když jsme původně chtěli kombinovat lyže, sněhové radovánky a wellness, zůstalo nakonec pouze u té relaxace. No, na druhou stranu, ještě že ten sníh nebyl, i tak jsme nevěděli co v hotelu Diana v Jeseníkách dělat dřív.

Trochu takticky, jsme s sebou vzali i mého taťku, taktika měla zprvu spočívat v tom, že půjde s Kubou na lyže. Místo sparing partnera pro Kubu, jsme z něj ale udělali chůvu. Osvědčil se na jedničku. Za dva dny jsme se zvládli u Sárinky všichni prostřídat tak, abychom si mohli užít většiny požitků, které hotel a jeho okolí nabízí.

dědeček chůvou
Začali jsme perličkovou koupelí a presoterapií, následovala procházka po okolí a koupel v termálním bazénu v Lázních Velké Losiny a nakonec sauna. Snídaně a večeře jsme si užívali v pohodlí hotelu, kde opavdu skvěle vařili, ale přesto jsme chtěli oběd zkusit někde jinde, abychom ochutnali místní speciality. Na doporučení recepce, jsme zajeli do Restaurace Losín hned vedle Ruční papírny Velké Losiny (také skvělé místo k navštívení, součástí je i muzeum papíru a obchůdek). Restaurace určitě stojí za zmínění, moc milá obsluha, krásný interiér a především skvělé jídlo za neuvěřitelně nízké ceny.

V neděli jsme se věnovali bazénu a výřivce, kvůli nedostatku času jsme bohužel nestihli fitness a masáže, ale kdo ví, třeba příště.
hotelové snídaně

užíváme wellness
Hotel Diana můžu určitě doporučit rodinám s dětmi, nám se vším vyšli vstříc. Opravdu chválím připravenost a ochotu veškerého personálu. Předem jsem nahlašovala pouze to, že přijedeme s miminkem, a prosíme tak nějaký baby friendly pokoj, který bude dobře dostupný s kočárkem. Dostali jsme jednolůžkový pokoj pro taťku a rodinné apartmá, kde bylo dost místa na kočárek i spoustu nesmyslů, které s sebou pro Sárinku vozíme. Nechyběla ani dětská postýlka a u stolu v restauraci měla Sára připravenou i vlastní židličku (tu sice ještě nevyužila, ale to v hotelu nemohli vědět).

Nejochotněji se k nám chovali ve wellnessu, kde nám dokonce nabídli, že si k bazénu můžeme zajet i s kočárkem, abychom se nemuseli ve výřivce a bazénu střídat. Na mou námitku, že máme zablácený kolečka, a že bych jim tam jen udělala bordel, mi paní odvětila, že to jí teda vrásky nedělá, že to pak klidně vytře. Hlavně, ať si u nich odpočineme, že to jako čerstvá maminka určitě ocením.
restaurace Losín  
3 komentáře:

 1. Téda - to zní báječně, Lelí! Píšu si tip, kam třeba v létě, už taky s kočárkem, vyrazit! Doufám, že seš odpočatá a plná sil!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucí, určitě doporučuju tam vyrazit. No, plná sil, poslední dobou mám pocit, že mě vyčerpává i ten odpočinek :)) ale bylo to tam moc prima. Jak se těšíš na miminko? Všechno v pořádku?

   Vymazat
 2. Want To Boost Your ClickBank Banner Traffic And Commissions?

  Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products using banners, simply visit Bannerizer, and get the banner codes for your chosen ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the available ClickBank products.

  OdpovědětVymazat