pátek 30. května 2014

Čípak je to pelíšek?

Tady ale už bydlím já!
Sára 9 měsíců, Amélka 4 roky, kamarádky už od narození, teda toho Sárinčina. Amélka toho se Sárou musela vydržet hodně - neutišitelný noční pláč, omezenou pozornost, která dřív patřila jen jí, tahání za ouška, dloubání do očíček... ale teď teprve přišla velká zkouška Amélčiny trpělivosti. Opět obstála!

Víš co, Sáro, vlez mi na záda :)
Sára se jí nastěhovala do pelíšku, leze tam za ní velmi často, a zvlášť v době, kdy se tam Amélka uklidí a chce mít svůj klid. Když už náhodou spí, Sára si jí vzbudí. "Jsem tady, pojď si se mnou hrát!" "Cože? Takže ty tady teď se mnou budeš bydlet?" Když jsem poprvé viděla, jak si to Sára štráduje k pelíšku, bála jsem se, že se Amča ozve. Sice koukala dost překvapeně, ale pustila jí k sobě na návštěvu. Sára se naštěstí vždycky umoudří a nakonec se vrátí k sobě do postýlky. Spát spolu v jednom pelíšku jsem je zatím ještě nenašla, ale myslím, že je to jen otázka času.
Neboj, já jsem tu jen na návštěvě!2 komentáře:

  1. Milujem tento blog! Sára je nádherná princeznička, a Amélka musí byť naozaj veľmi trpezlivý a milý psík, keď takto statočne všetko zvláda :) Už sa teším na nový post :)

    OdpovědětVymazat
  2. Bude to tuhý boj..amélka je zlatá

    OdpovědětVymazat