středa 30. července 2014

Bepanthen vs opar 1:0

Tenhle můj velký objev jsem si nemohla nechat pro sebe. Třeba to pomůže i některé z vás, pokud stejně jako já trpíte na opary. V létě je to nejhorší, spousta oslav, svatby... jedna pusa za druhou. Jakmile se začne s olíbáváním, jsem jasná. Stačí se mi po někom napít z lahve nebo použít kamarádčinu rtěnku a opar je na světě.

O to horší to je, že v létě je tolik společenských akcí, sluníčko, teplo, pohoda... člověk se nechce na týden zavřít doma a čekat až ta obludná věc z jeho rtu zmizí. Zkoušela jsem snad všechny náplasti na trhu. A výsledek? Asi ano, trochu to pomáhá, ale zázraky rozhodně nečekejte. Navíc mě pod náplastí opar vždy neuvěřitelně svědí. A co zázračné mastičky, taková ta minitubička za dvě stovky? To si pamatuju, že docela zabíralo, ale doma mám jednu už hodně let prošlou a nevím zda se mi chce kupovat si novou. ZAs tolik těch oparů nemám, aby se mi vyplatilo si jí pořizovat, když jí na nic jiného nevyužiji.

Bepanthen Plus má stejný účinek jako drahé mastičky na opary
A je to tady, o kom se mluvívá... jenže já jsem zrovna se Sárinkou na chatě a tak jsou moje možnosti boje s oparem velice omezené. V panickém záchvatu představ, co všechno s tím oparem budu muset absolvovat, a zda nějaké ty aktivity nepůjdou přesunout jsem při prvním pocítění nepříjemní bolesti na rtech vysypala Sárinčinu přebalovací tašku a hledala jsem aspoň špetku naděje. Ha, mám to! Bepanthen Plus sebou nosím na drobné poranění a škrábance, jako dezinfenci, ketrá nepálí a pomáhá rychlému hojení. A co je opar, drobné poranění, ne? 

Jdu na to a nestačím se divit. po namazání na rty cítím naprosto stejný pocit, jako při použití té drahí mastičky na opary z lékárny. A víte co se stalo? Celý den jsem poctivě mazala rty Bepanthenem Plus a opar to vzdal dřív, než stihnul zničit můj úsměv.

A je to. Bepanthen mě opět přesvědčil, že jsem si vybrala dobře. A mohu opět s radostí dodat... jsem hrdou ambasadorkou značky Bepanthen.4 komentáře:

 1. Ráda bych jen opravila, že opar není drobné poranění, ale virové onemocnění (proto se někomu ta bestie tak snadno chytá). Jinak pod chvalozpěvy na Bepanthen se klidně podepíšu ;) Zuzka

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím, také používám Bepanthen Plus na opary, ale s těma naštěstí tak častý problém nemám. Za to se mi teď (v téměř 33 letech začaliy dělat beďary u pusy. Nepříjemný. Vůbec nechápu proč :-( Nikdy jsem s tím problém neměla. No a tak je taky mažu Bepanthenem, zaprvé tolik nebolí a za druhé, jak píšeš ty, že se opar ani nevyloupnul, tak ten beďar se hojí ultrarychle. Díky za ten zázrak, jen škoda, že ho nedělají i v minibalení :-( Občas ho zapomenu a tak bych si koupila do každé tašky jeden :-)

  OdpovědětVymazat
 3. 198 reklama na bepanten na tomto blogu, ze se ti to jeste chce psat--des

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. chce, protože jsem s jejich produkty spokojená, nejedná se o reklamu, ale o spotřebitelské hodnocení a doporučení, navíc jsem ambasadorkou značky Bepanthen, což je mimochodem uvedeno i u mého profilu. Navíc stejně jako jakákoliv jiná blogerka, nenutím nikoho, aby mé příspěvky četl, natož je bezdůvodně a ještě k tomu anonymně kritizoval

   Vymazat