úterý 19. srpna 2014

Co k prvním narozeninám?

Po čem asi tak touží roční děťátko? Otázka by měla asi znít jinak... po čem touží jeho rodiče, respektive maminka. Maminka má v tomhle případě krásné výhradní právo, doporučit dárky.

S tím, jak se začnou blížit první narozeniny vašeho potomka, začnou se také množit dotazy na vhodnosti dárků. Rodina a kamarádi se nás začali postupně ptát a tlačit na nás s tím, co pořídit Sárince k prvním narozeninám. Co by jí udělalo radost, s čím si hraje roční miminko? A co vám jako rodičům by se líbilo? A tohle už má?  Bude se jí tohle hodit do pokojíčku?

Radím vám dobře, udělejte seznam a pošlete všem odkaz. My to udělali, ten náš, pro inspiraci najdete zde: http://bit.ly/1rTh3kF

Obecně jako dárek k prvním narozeninám můžu doporučit:
Xylofon ve tvaru krokodýla

1. hudební dárky - xylofon, bubínek, píšťalku... děti začíná hudba víc než zajímat, mají tendenci sami se zapojit

2. dřevěné kreativní hračky - kostky, puzzle, skládačky, tahací hračky - prostě něco, co vyžaduje dětskou aktivitu, něco postavit a rozbořit a zase postavit. Sára miluje skládací maják z Ikei. Když se zravna nepokouší ho postavit, ťuká s jednotlivými dílky o sebe.

Houpačka je perfektní dárek
3. houpačky - ať už ven na strom, nebo třeba dřevěného koníka či houpací síť nebo vak do pokoje

4. "chodítka" - cokoliv co může začínající chodec tlačit před sebou, vozíky, kárky...

5. oblečení - toho asi není nikdy dost, nádherné kousky najdete například v obchodek Lindex Kids, Zara Kids nebo H&M, velikost dětí kolem roku se pohybuje kolem 80.

My jsme se Sárince rozhodli dát k prvním narozeninám vlastní pokojíček a velkou narozeninovou oslavu, ona si to sice nebude pamatovat, ale my ano. A pro ní to náležitě zdokumentujeme. My a snad i ten nejlepší fotograf, strejda Honza - www.honzamartinec.com


U más jasně vedou sovičky, už od narození!
Už je mi rok, potřebuji vlastní baťůžek!
Dudlíky a lahvičky od Suavinexu, to je prostě luxusní dárek!
Roční prcek určitě ocení vlastní sadu nádobí
Dřevěné hračky od Skip Hop jsou nádherné všechny!
Cestovní podpěrka se bude hodit, my cestujeme hodně
Metr na zeď, abychom mohli sledovat, jak roste

1 komentář: