pondělí 15. září 2014

Cestovní horerečka

Hlavně nezapomenout dítě
Uaaaa, za hodinu odjíždíme na letiště a já jsem tak nervózní, že nevím co mám dělat. Tak jako správná máma na blogu, sedám k počítači a zkusím se z toho vypsat. Po stý překontrolováno, že máme všechno, hlavně pro Sáru. Ano, ta jede s námi. První velká rodinná dovolená.

Pro Sárinku to sice nebude první let, vstříc novým zážitkům už letěla prvně v půl roce (Letadlem s miminkem), moře už vlastně také viděla, letos v březnu na naší pseudo-dovolené u moře. Ale klasická válecí dovolená to bude prvně. Vlastně úplně prvně pro nás pro všechny, tentokrát neplánujeme žádné cestování ani výlety. Prostě jen odpočívat a být spolu.

Nechybí ani Bepanthen pomocníci
Cestovní horečka je v plném proudu, balíme kontinuálně už od pátku, Sárinka samozřejmě pomáhala. Amélka naštěstí pomáhat nemohla,z balení je vždy strašně nervózní, má strach jestli se odjezd týká i jí, nebo zda jí čeká odloužení. Proto jsme ji na tábor k našim odvezli o něco dřív, aby se zbytečně netrápila. Nejhorší asi bylo sbalit lékárničku, při představě co všechno bychom s sebou měli mít, protože se může stát to nebo tamto... mě šel mráz po zádech. Nakonec jsme naplnili dva kufry, přebalovací tašku a fotobatoh a vyrážíme na letiště.

Držte nám palce, aby Sára zvládla i tentokrát let bez komplikací. A kam, že to vlastně letíme? Příští článek budu psát už z řeckého ostova Kos.

Řecko volá, dovolená začíná!

Žádné komentáře:

Okomentovat