čtvrtek 18. září 2014

První narozeniny

Sárinky velký den, první narozeniny, první oslava, rodina, kamarádi... ufff, to dítě nám hrozně vyrostlo... slzy dojetí, spousta smíchu a ohromná radost, moje a především Sárinčina. 
Hurá na dort!

Narozeniny vycházeli na sobotu, protože jsme ale nechtěli, aby na takové významné události chyběl rodinný kamarád a fotograf Honza Martinec, volbu data narozeninové oslavy jsme konzultovali kvůli jeho přeplněnému kalendáři zhruba půl roku předem. A protože jsem chtěla mít vše perfektní a když už jsme měli to datum - začala jsem s plánováním a přípravami hned. Času bylo dost, takže jsem si opravdu mohla vyhrát s dekoracemi a většinu toho vyrobit sama.

S blížící se oslavou, jsem si víc a víc uvědomovala, jak moc důležitý to pro nás bude den. Ano, Sára si to nebude pamatovat, ale my ano. A až jí jednou ukážeme fotky a pustíme video (Jirko, moc díky a těšíme se na něj, když to stihneš do 18. narozenin, tak v pohodě! :))), kde jí každý z hostů přeje, pochopí i ona, jak moc jsme se do ní za ten rok zamilovali.

Bez sladkého by to nešlo
Oslavu jsme pojali v kruhu rodinném, spolu s nejbližšími přáteli, celkem nás bylo 20 a i když od rána pršelo, zkazil se krém na cupcakes, zahradu jsme nemohli kvůli počasí vyzobit podle toho jak jsem si vysnila a někteří hosté na poslední chvíli nedorazili, Sára si to moc užila. Jo, fakt! Ona si to užila, ta malá roční holčička pařila na svoje narozeniny jako nikdy. Oči jí zářily radostí a pusu od ucha k uchu. Je to kašpárek a miluje být středem pozornosti. Najednou měla pohromadě spustu lidí, které všechny znala, nebála se a pořád se jen rozhlížela, jestli se všichni koukají, když zrovna vymýšlí nějakou lumpárnu.

Sára má svůj trůn!
První na řadu přišel přípitek a dort, Sára dostala svůj nepečený tvarohový s ovocem. Dort se stal okamžitě atrakcí číslo jedna, dort do pusy, mámě do pusy, na stoleček, na oblečení a do vlasů, dort úplně všude! Ohromná legrace! Pro nás ostatní jsme za Lelí's Cupcakes s Klárkou upekly speciální velký cupcake a spolu s Honzou a Janinkou jsme si udělali malý domácí workshop a vyrobili jsme na cupcakes originální zdobení. Tak vznikla třeba Honzova „SuperSára“ na Sárinky počest.


Následovalo rozbalování dárků a největší překvapení v podobě cupcakes trůnu. Sára a my s ní, moc děkujeme za všechny dárky i přáníčka (Pájo, to vaše mě vždy rozpláče!). Děkujeme všem, kteří dorazili, byli u toho s námi a oslavili první narozeniny naší holčičky. Nemůžu uvěřit, že už je s námi rok. Udělala za tu dobu neuvěřitelné pokroky, a pokroky jsme udělali i my s Kubou jako rodiče. Máme dceru, roční dceru. A já to pořád nemůžu pochopit.

 PS: After párty, hélium a trsající tatínek taky dobrý! 

Speciální díky, strejdovi Honzovi za fotoreport!

Sárinka šla z ruky do ruky
After párty stála za to, DJka Janinka to rozjela tak, že Kuba dokonce i zpíval a tančil
Sára je a vždycky bude naše jednička!

3 komentáře:

  1. :) Mrzí nás, že jsme tam nebyli, ale víme, že dárek a přáníčko, jak píšeš ... se líbilo! Zdravím na dovču. Užívejte.

    OdpovědětVymazat
  2. Podle fotek to musela byt krasna oslava. Sarince dodatecne vse NEJ !

    OdpovědětVymazat
  3. Jee, ja mam na Vasem blogu rada tu radostvze zivota a ta oslava vypada fakt vesele a spokojene. Jste pro me nadeji, ze po detech bych teoreticky nemusela zblbnout! Ale co je hlavni - dodatecne gratuluju Vasi cacorce k narozeninam!

    OdpovědětVymazat