úterý 18. listopadu 2014

CUPCAKE KILLER CONTEST


Možná jsme se trochu zbláznili, a možná taky ne. Uvidíme. Ale vyhlašujeme první ročník soutěže v pojídání cupcakes na čas. Kdo sní za minutu nejvíc dortíků vyhrává titul CUPCAKE KILLER 2014, bednu Lelí's cupcakes a fotku na zdi slávy. Aby to nebylo tak jednoduché, tahle soutěž má svého nekorunovaného šampióna a vyzyvatele, Honzu Martince. Dokáže ho někdo pokořit a sníst víc cupcakes než on?

Dokážeš to? Sníš víc cupcakes než Honza?
Každý poražený si domů odnese krabičku se 4 kousky za statečnost. Soutěžících může být maximálně 10 a zápisné je 150 Kč.

Tuhle bláznovinu jsme vymysleli v neděli, v pondělí jsme nafotili vizuál a pustili informaci do světa. Zatím máme 5 soutěžících a zhruba 30 fanoušků, kteří jsou připraveni přijít podpořit své favority.

A proč to děláme? Milujeme cupcakes a vše kolem nich, nebudeme vám lhát, trochu jsme přecenili své síly a máme napečeno hodně do zásoby. Ale hlavně, o Honzovi velice často a bez nadsázky říkáme, že je největším požíračem dortíků, jakého známe. Jsem si jistá, že od té doby co peču, jich on snědl nejvíc. Tak proč si to neověřit? Opravdu je tím největším cupcake zabijákem? Už brzy se dozvíme pravdu.

Vše se odehraje ve středu 19. listopadu od 18:00 hodin ve Famagustě na adrese Vyšehradská 53.

Podrobnosti najdete zde: http://on.fb.me/1qkQLLr

Máte odvahu se přihlásit? Přijdete se podívat jak to vypadá, když řádí cupcake killer?

Žádné komentáře:

Okomentovat