středa 12. listopadu 2014

Kultura stolování

Já sama - ano, je tu tohle skvělé období, i když to ještě sama nedokáže říct, dost hlasitě nám dává najevo, že to chce zkoušet sama. A co? Všechno. Především je ale řeč o jídle.
hurááá, trefila jsem se do pusy

Sárinka si ve čtrnácti měsících postavila hlavu a odmítala jíst něco jiného než jíme my, přestalo jí bavit, že jí dáváme jídlo na lžičce, a že je ve své židličce s pultíkem odříznutá od dění na jídelním stole. Legrace skončila. Sára teď jí s námi.

Co je? Tak jím sama, no...
Abychom to oslavili, dostala od nás svůj vlastní jídelní set. Konkrétně jsem vybrala sadu nádobí od značky Skip Hop z internetového obchodu Proděti.cz Tuhle americkou značku jsem si zamilovala na první pohled, navíc se mi moc líbí, že ji v roce 2003 založili Ellen a Michael, čerství rodiče, kteří hledali pro svého syna ty nejlepší produkty, ale nenacházeli nic, co by je dostatečně uspokojovalo a tak se rozhodli vyvinout řadu SKIP HOP.

Na produktech je znát, že je dělali rodiče pro rodiče, s láskou a citem pro detail. Pro mě je to vždy sázka na jistotu. Jídelní set je vyrobený z pevného omyvatelného plastu, obsahuje misku, talířek, kelímek na pití, vidličku a lžičku. Vidlička a lžíce má měkké boční úchyty, takže se snadno drží i v malých ručičkách. Jsou z nerezového materiálu, což dodává pocitu "už jsem velká", jím stejně jako maminka a tatínek.

Jídelní sada nádobí SKIP HOP
Sárinka si nádobí oblíbila stejně jako já, jídlo má sice velmi často mimo talířek a upatlá většinou nejen stůl, ale hlavně sebe, ale to za tu srandu stojí. Užijeme si u jídla tolik zábavy, že začít stolovat společně byl výborný krok kupředu.
Lžička je vhodná pro malé dětské ručičky
Na kelímek si asi ještě chvilku počkáme, zatím to končí potopou
SKIP HOP je Americká značka vyhledávaná po celém světě rodiči, kteří oceňují inovativní a vysoce funkční výrobky, které jsou úžasné nejen na pohled. S produkty z této nabídky může být jídlo zábavou jak pro děti, tak i pro rodiče. 

2 komentáře:

  1. Sárinka je velká šikula a neuvěřitelně roste :) Nicméně opravdu si nejsem jistá, že by pro mě byla zábava kupovat jídelní sadu za 600,- :D
    Terka

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkná sada, takové nádobíčko za nás nebývalo, to se musí papat hned jinak :)

    OdpovědětVymazat