čtvrtek 6. listopadu 2014

Máma roku

Místo očkování do Zoo a jak jsme se tam měli
Tak blogerkou roku v kategorii Life jsem se nestala... mimochodem, velká gratulace TerezaInOslo, je to opravdu skvělý blog a já jsem od teď jeho novou čtenářkou a fanynkou. Pro mě byla letos velkým úspěchem jen ta nominace. A pro příští rok přijímám velkou výzvu a slibuji, že zabojuji.

Každopádně bych asi nezískala ani jinou cenu, kdyby se udělovala třeba Matka roku, měla bych naprosto mizivé šance. Co že se to stalo, že mám zase potřebu cítit se jako matka k ničemu? Zapomněla jsem na Sárinky očkování, ale úplně. V úterý jsme si to vesele štrádovali do Zoo s pocitem, že jsme krásná rodina a nemůže nás vůbec nic rozházet. Možná jen telefon od dětské lékařky s dotazem proč, že jsme to dnes nedorazili. No, stane se. Ale já neměla ani páru, nejen, že jsem si neuvědomila, že už je listopad, já neměla ani tušení, že jsme objednaní. Prostě prázdno.

A víte co, nakonec z toho mám vlastně ještě radost. Na očkování jsme totiž byli dnes v náhradním termínu, venku je hnusně, že by psa nevyhnal a Sára vypadá, že prospí celý zbytek dne. Zatím co, kdybychom šli v úterý, přišli bychom o krásný a slunečný den. Ještě, že mi tentokrát šla příroda a počasí na ruku a můžu si svou vlastní nezodpovědnost sama před sebou omluvit.

Teď si jdu velkým červeným písmem zapsat termín další prohlídky, jednou mi ta ostuda stačila, i když se sama divím, že to přišlo až po roce, čekala jsem to od sebe asi mnohem dřív.

1 komentář:

  1. Mnohokrát děkuji, Lelí :) Držím palce do příštího roku!

    Krásný zbytek večera,
    TerezaInOslo

    OdpovědětVymazat