pátek 28. listopadu 2014

Princezna s odřenejma kolenama

Je jí rok a tři měsíce a už je to jasné, bude to mít stejně jako já. Holřička s odřenejma kolenama. Žádnou načančanou princeznu v šatičkách neočekávejte, Sára si bude očividně po vzoru maminky hrát převážně s klukama, jezdit na kole a lézt po stromech.

Jak to můžu vědět? Náznaky jsou jasně vidět už teď. Kromě toho, že hodně času tráví se starším bratránkem Járou, stejně starým kamarádem Jonáškem, čeká ještě na malého o rok mladšího Samuelka. Co z toho vyplývá? Sára a její klučičí gang, s klukama nejen, že v lumpárnách drží krok, ale spoustu z nich jim v rámci soutěživosti sama ukázala.

V tom, jak si pořídit odřeninu, modřinu nebo bouli se Sára začíná stávat mistrem. Sama chodí necelé dva měsíce a i když se lepší den ode dne, tak den ode dne také zkouší víc a víc blbin. Občas prostě jen zakopne, neodhadne vzdálenost nábytku, škrábne se o větev, trkne se s dveřma, rozplácne se na schodech, občas leze kam nemá, skáče na gauči nebo na posteli, vystupuje z kočárku za jízdy, klouzačku sjíždí po hlavě... Prakticky to znamená, že kromě Bepanthen Care masti na opruzeniny, jsem do přebalovací tašky na trvalo přidala ještě Bepanthen Plus na drobné odřeniny a zranění.

Nezbývá než doufat, že z toho vyroste a po vzoru tatínka se nedá na nějaký extrémní sport.


Žádné komentáře:

Okomentovat