neděle 15. března 2015

I máma musí občas za zábavou

Je to trochu náročnější a často si říkáte, jestli vám to za ty organizační peripetie stojí... a tak se prostě stane, že najednou zjistím, že jsem vlastně za poslední měsíc neměla vůbec žádný volný čas. Čas kdy bych se šla jen tak bavit, bez nějakého hlubšího cíle. Prostě jen ven, ne do práce nebo nakoupit nebo něco zařídit. Prostě třeba jen s kamarádkou na kafe, na takovýto holčičí tlachání.


Čas se Sárinkou je skvělý, strašně ji miluju a baví mě si s ní hrát a chodit ven a... vlastně se asi nemusím obhajovat, že občas chci být i bez ní, že? Ono není od věci nechat je občas spolu s Kubou, aby si taky mohli užít nějakou aktivitu jen spolu. Dneska vyrazili i s Amélkou na procházku a pak na nákup a zvládli to  na jedničku!

Za kulturou na fotografickou výstavu
A co jsem dělala já? Nechala se vytáhnout ven, Kristýna obráží jednu vernisáž za druhou, jedna lepší akce než druhá a já doma fňukám, že jsem na výstavě nebyla ani nepamatuju. A je to, domluveno. Dnešní podvečer je náš. Kristýna souhlasila, že se mě ujme a nechá mě nakouknout do jejího uměním prošpikovaného volného času.

Jdeme do Kafkova domu na končící výstavu černobílých fotografií. Rodger Ballen je trochu silnější káva, jak se v průběhu výstavy ukazuje, a nám z toho začíná značně hrabat. Přemýšlíme, co se mu asi muselo honit hlavou, co má za problém? Některé fotky jsou hodně depresivní, jiné s mírným nádechem melancholie (ty se nám hodně líbí)... postupem času ovšem začíná přitvrzovat a šílenství se dere na povrch.

Každopádně, když koukáte na jeho dílo, nenechá vás to chladnými a každá fotka vyvolává spoustu otázek. Doma na zeď bych si asi nepověsila žádnou z nich, ale jsem moc ráda, že jsem mohla vidět tuhle výstavu a zažít zase něco trochu jiného.

PS: Díky Kristýno! Kafe taky dobrý, možná ale fakt bylo s kofeinem, spát se mi nechce vůbec, ale to je možná tím, že mám v sobě už druhou decku vína.
Ať jdu kamkoliv, mám Sáru vždycky s sebou


2 komentáře:

 1. Ahoj Lelí, mamka musí někde brát energii to je jasný :-) Rád bych Ti představil aplikaci na hlídání dětí, která by mohla být zajímavá a užitečná pro Tvé čtenáře.

  Aplikace na hlídání dětí www.rodicevpohode.com je určena pro rodiče s dětmi ve věku 6-14 let. Rodiče na svém PC/telefonu vidí, kde se zrovna jejich dítě nachází. Pokud dítě dorazí do školy nebo se někam zatoulá, přijde rodiči na mobil SMS. Služba je na jeden měsíc zdarma.

  Pokud Tě aplikace zaujala a ráda bys ji nějakým způsobem sdílela se svými čtenáři (recenze, zmínka na FB, aj.), byl bych moc rád.

  Pěkný víkend!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě přidávám kontakt: martin.hill@sovanet.cz ;)

   Vymazat