úterý 5. května 2015

Jak jsem povýšila mezi designerskou elitu, aneb Lelí´s Cupcakes budou na Prague design weeku

Cupcakes jsou moje vášeň, a drží mě to už celkem dlouho. Celé tohle nadšení vzniklo během naší svatební cesty v San Franciscu koncem roku 2012. A přesto, že to s Lelí´s Cupcakes táhneme už třetím rokem a celkem se nám daří, takovouhle nabídku jsem popravdě nečekala.


Když v dubnu volal organizátor designerské přehlídky Prague Design Week s tím, zda bychom neměli zájem účastnit se, souhlasila jsem bez váhání. Chápala jsem naši účast totiž jako klasickou prodejní akci, budeme návštěvníkům zprostředkovávat občerstvení, jasně. Jak moc jsem byla překvapená, když mě Ondřej vyvedl z omylu a vysvětlil mi, že bychom měli být jedním z vystavovatelů se nedá ani popsat. Aha, takže my budeme prezentovat originalitu zdobení našich malých dortíků.... noooo... oukej, tak to je každopádně výzva.

Ano, a nejen to, chtěli bychom vám vyprávět příběh o tom, co to cupcake je, co pro nás znamená ho upéct nazdobit, darovat a jíst. Ptáte se proč právě cupcake a jak to všechno souvisí s designem? Přijďte si pro odpověď od 11. do 17.5. do Kafkova domu, náměstí Franze Kafky 3, Praha 1, najdete nás ve třetím patře, místnost 416.

Pevně věřím, že obstojíme a obhájíme si své místo na takové velké akci, držte nám palce, já jdu tvořit.

Žádné komentáře:

Okomentovat