pátek 15. května 2015

Kam o víkendu? Vyražte na Prague Design Week na dortík plný designu

Všechny fotky má na svědomí, jako obvykle Honza Martinec
Máme za sebou víc než polovinu a přesto nás ten největší fičák asi teprve čeká. Blíží se víkend a s ním předpokládaná dvojnásobná účast, než byla přes celý týden. Neváhejte a přijďte se také podívat na Prague Design Week, kromě úžasných Lelí´s Cupcakes, které prostě musíte ochutnat - najdete ve třetím patře, místnost 416, je toho na Designweeku ještě spoustu k vidění. Určitě doporučuji projít si všechny 4 patra plná designu.

Nám se Sárinkou se nejvíce líbilo o Swingy, myslím, že jednu potřebujeme domů.
a co všechno se dělo než jsme 11.5. mohli začít vystavovat? Přípravy byly velkolepé, pekl a zdobil u nás každý, kdo měl ruce a nohy, zapřáhli jsme i kamaráda a fotografa Honzu, což byl trochu risk, vzhledem k obavám, že cupcakes víc sní než upeče.Nakonec jich upekl celkem dost a k tomu mi jako bonus ukradl majorství u nás v kavárně. Vzhledem k tomu, že výstava trvá týden, nemohli jsme napéct vše a tak nás v týdnu čekalo ještě jedno dopékání a jedno máme ještě v záloze na víkend, pokud se bude dobře prodávat. Nemusíte mít tedy strach, dortíky jsou vždy čerstvé.


A co se zatím během týdne stalo na Prague Design weeku? Naše sladká výstava se potýkala s pár porodními bolestmi a moje nervy zkusily své. Přiznávám, že mi nebylo moc do smíchu, když jsme hned po instalaci a naplnění chladící vitrínky 350 dortíky, zjistili, že vitrína nechladí. Pocit zoufalství, nervozita, chaoz, hledání rychlého řešení, obvolávání... nakonec přišel opravář, vitrínu narychlo opravil.

Oprava vydržela přesně jeden den. A jelo to vše na novo. Co když se ty dortíky zkazí, co teď budeme dělat? Nakonec jsme museli koupit vitrínu novou a tu starší nechat důkladně opravit. Po všech těchto peripetiích, kdy jsem měla pocit, že to celé byla velká chyba, že jsme si vzali velké sousto, které nezvládáme, jsem si přečetla zprávu v inboxu naší facebook stránky od spokojené návštěvnice, a došlo mi, že to za to stálo a vždycky to za to bude stát, protože přesně z tohohle důvodu jsem s dortíky začala. Slečna psala o tom, že dortíků měla již mnoho, ale žádný tak dobrý a poctivý, jako od nás. Měla jsem z toho na krajíčku.


Protože cupcakes jsou RADOST, radost, kterou můžete udělat druhému člověku jen tak. Malý dortík, pěkný na pohled a ještě lepší na chuť. Vše děláme ručně a z čerstvých a kvalitních surovin, každý dortík, musí být originál. Je jedno jestli radost uděláte sobě, jemu, nebo jí... minimálně ji uděláte nám.S nově načerpanou energií z pozitivních ohlasů se na Vás těším o víkendu na Prague Design Weeku v Kafkově domě, Vaše Lelí

Žádné komentáře:

Okomentovat