pátek 22. května 2015

Vyhrajte účast na Bepanthen Pikniku

Pozor všem těhulkám, Bepanthen pořádá speciální odpolední piknik pro nastávající maminky a vy můžete být u toho! Jak? Stačí se přihlásit na http://bepanthen.gmiprojects.cz/ , soutěž probíhá pouze do pondělí 25.5., tak nepropásněte termín.


Jestli nejste právě vy těhotná, zamyslete se, jestli nemáte v okolí kamarádku, nastávající maminku, které by se taková akce líbila. A o co vlastně půjde?

V průběhu těhotenství se mění nejen ženské tělo, ale také mysl. Připravujete se na příchod malého tvorečka, který vám do života přinese spoustu radosti a lásky. Jako nastávající maminka přemýšlíte nad tím, co vše je třeba zařídit, jak vybavit pokojíček, nakoupit oblečení a uf! Do toho všeho ještě nateklé kotníky a hormonální výkyvy. Je na čase trochu si odpočinout a načerpat novou energii.

Nebylo by krásné, kdybyste se sešla v příjemném kruhu přítelkyň a dostala od nich spoustu praktických dárků pro miminko a také rady, čemu se vyhnout a doporučení ohledně výchovy? Tento druh oslavy skutečně existuje. Přichází k nám z Ameriky a jmenuje se baby shower, nebo-li těhotenský večírek. Při dobém jídle a pití, v kruhu kamarádek, se spoustou dárků a skvělé zábavy má nastávající maminka o zábavu postaráno.

Zní to jako skvělý nápad, že? Bepanthen to ví, a proto se rozhodl uspořádat pro 12 těhulek speciální Bepanthen piknik. Pohodové odpoledne v příjemných prostorách jedné pražské restaurace, kde bude bohatý program, spousta dobrého jídla, pití a v neposlední řadě i dárečků. Nasvávající maminky jistě uvítájí přítomnost paní doktorky Milušky Kotalíkové, která odpoví na všechny důležité i vtipné dotazy ohledně těhotenství a mateřství. Veškeré pochybnosti rázem zmizí. Také poradí, jak správně používat kosmetický přípravek Bepanthen Krém proti striím a připraví maminky na používání Bepanthen Care Masti, kterou využijí především v boji proti opruzení svých ratolestí, ale neopomene zdůraznit také použití přímo pro maminky a jejich kojením zatížené bradavky. 
    
Chtěla byste se Bepanthen pikniku, který se koná již 31.5., zúčastnit? Stačí, když se příhlásíte prostřednictvím formuláře, který naleznete na facebookové stránce Bepanthen CZ&SK nebo na odkazu: http://bepanthen.gmiprojects.cz/, odpovíte na kreativní otázku a zaregistrujete se. Tím získáte šanci, že budete jednou z účastnic, a že se spolu na Bepathen Pikniku potkáme.

3 komentáře:

 1. Bude to skvělá akce a moc mě mrzí, že nemůžu být u toho ;) Přeju, ať se vydaří, a konečně vykoukne sluníčko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak snad někdy příště, aktuálně těhotných bloggerek moc není, takže nás to moc mrzí, ale určitě se ještě najde příležitost, Bepanthen si určitě nenechá ujít šanci poznat tak skvělé bloggerky osobně.

   Vymazat
 2. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat