středa 17. června 2015

Bepanthen Piknik a moje schizofrení role v něm

To, že jsem ambasadorkou značky Bepanthen Vám asi připomínat nemusím. S touhle akcí jsem si to ale trochu zavařila. Nedávno jsem se totiž vrátila do své původní kancelářské práce, aspoň na pár hodin týdně se snažím zapojit své mozkové buňky a používat i jiná slova než je "hačí" a "ňami" Agentura, pro kterou pracuji se stará o digitální komunikaci právě značky Bepanthen, takže na Bepanthen Pikniku jsem měla tu čest podílet se také organizačně. Na místě jsem tedy musela působit trochu jako žena několika tváří. 

Lelí´s Cupcakes pro Bepanthen piknik
Já prostě nedokážu sedět jen na jedné židli, a tak jsem byla za organizátorku, ambasadorku, a aby toho nebylo málo, s Lelí´s Cupcakes jsme doplnili krásný candy bar od Great Moments našimi sladkými dortíky, takže ještě za dodavatelku. Kruh se uzavírá a já jsem strašně šťastná, že se akce nakonec vydařila a nastávající maminky odcházeli spokojené. 
Za Bepnathen Lucie Grácová a paní doktorka Miluška Kotalíková


Social holky a naše láska k Bepanthenu, víc takových klientů
S Janou Dostálovou z Great Moments, děkujeme za spolupráci
Ambasadorky - Máma vs Těhulka
Proč jsme to vlastně celé dělali? Chtěli jsme vám ukázat, že Bepanthen je tu pro vás, nastávající i zkušené maminky, které se rádi podívají na těhotenství a mateřství trošku s nadhledem. Ukázat vám, že za tou značkou jsou lidé z masa a kostí a jsou to také mámy od dětí. 

Nastávající maminky si během slunečného nedělního odpoledne vyměnily cenné zkušenosti - některé z nich čeká totiž již druhý porod, a tak mohly poradit ostatním a trochu jim přiblížit, co je čeká. Rady a tipy dostaly těhulky také od paní doktorky Milušky Kotalíkové, která mluvila především o péči o namáhanou pokožku v těhotenství, a pak samozřejmě také o péči o pokožku novorozeněte. Spolu s Lucií Grácovou, zástupkyní značky Bepanthen tak představily celé Bepanthen portfólio včetně novinky Bepnathen EXTRA masti.

Budoucí maminky odcházely s úsměvy na tváři, takže věříme, že se jim odpoledne s námi líbilo a užily si nejen pohoštění, ale také těhotenskou jógu či možnost vyfotit se na památku od našeho báječného fotografa - www.honzamartinec.com

Za pomoc s organizací děkujeme také Great Moments by Jane a Janě Dostálové


1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat