úterý 28. července 2015

Cupcake není jenom jídlo, je to i módní doplněk, přesvědčit se můžete již tento víkend na Dyzajn Market Festivalu

Cupcakes se v Čechách zabydlely a jsou tu už jako doma. Z malých roztomilých dortíků se stal neskutečný hit a já jsem strašně ráda, že jsem u toho mohla být. Když jsem před třemi lety koketovala s myšlenkou začít je u nás péct, nikdo pomalu nevěděl co to je. A jak že se to vyslovuje?

Dneska vnímám cupcake nejen jako radost, ale také jako symbol dobrého vkusu. Nároky na zdobení, kombinací chutí a barev jsou čím dál větší a z cupcakes se stávají módní doplňky. Mrkněte, nechybí na Instagramu žádné vášnivé bloggerky.

A tak jsme se rozhodli, že vám všem, kteří milujete cupcakes, ať už pro jejich chuť, vzhled či kouzlo udělat někomu radost, půjdeme naproti. Vím, sice jsme zavřeli kvůli rekonstrukci naší výdejnu ve Famagustě na adrese Vyšehradská 53, ale jdeme za vámi do ulic, tedy konkrétně na Střelecký ostrov!


Už tento víkend 1.- 2. 8. 2015 budeme na Dyzajn Market Festivalu na Střeláku a rozhodně tam nebudeme sami, spousta módy, designu a dobrého jídla. Jo a taky kapely vlastně, když je to ten festival! Já osobně se tedy hodně těším na PSH. Vstup je zdarma a dorazit můžete v sobotu od 10:00 do 22:00 a v neděli od 10:00 do 20:00.


A co speciálního si pro vás chystáme na 

Lelí´s Cupcakes stánku?


Mrkvový cupcake s krémem z domácího pampeliškového sirupu
Čokoládový cupcake s malinovým krémem, malinou a mátou
Hříšně čokoládový cupcake s čokoládovým krémem, borůvkami a mátou
Americkou klasiku - cola a marshmallow cupcake s vanilkovým krémem
Vanilkový cupcake se zapečenou jahodou a citronovým krémem
Citronový cupcake s levandulovým krémem a kytičkou

Tak o víkendu se na vás těšíme, na stánku budou kromě cupcakes také naše skvělé domácí limonády, stavte se osvěžit, zamlsat, pokochat, vyfotit a popovídat.

Vaše cupcake máma Lelí


Žádné komentáře:

Okomentovat