pondělí 31. srpna 2015

Dopřejte svým vlasům královskou péči

Když jsem napsala, že miluju ten pocit, když jdu od kadeřníka, líbím se sama sobě a koukám se na svůj odraz snad do každé výlohy, ani jsem nečekala, že se vás k mému přiznání tolik přidá.

Tak půjdu ještě o krok dál a přiznám se vám, že po každé když absolvuji tuhle cestu domů, říkám si, že tam musím chodit častěji. Třeba po měsíci, to přeci není zas tak často, ne? Nechat se hýčkat, dobarvit odrosty, udržovat střih a pečovat o kvalitu svých vlasů. A víte jak to vždycky dopadne? Třetí den stáhnu svoje vlasy do culíku a po 3 měsících zjistím, že odrosty mají přes deset centimetrů a já už se stydím vyjít na ulici.

Proč to dělám? Asi tak trochu jako každá máma, na sebe občas trochu zapomínám, starám se o všechny ostatní kolem a na sebe si najdu čas většinou až když jde do tuhého. Naštěstí na mě před těmi 3 měsíci myslela značka Alcina a tak jsem dostala k testování balíček přípravků vlasové péče řady ALCINA Royal, který má dodat namáhaným vlasům luxusní péči té nejvyšší kvality. I když chápu, že návštěvu kadeřníka to nenahradí, je fajn mít možnost hýčkat se i doma. Celé tři měsíce jsem používala šampon, pěstící balzám a kůru na vlasy. A jaké to bylo?

Recenze ALCINA Royal vlasová péče

Alcina už svými obaly působí velice luxusně a je pravda, že tento první dojem z produktů, není rozhodně milný. Po celou dobu testování jsem měla z produktů velice dobrý pocit.Líbilo se mi, že u šamponu je dokonce návod, kolikrát máte namáčknout pumpičku, abyste správně nadávkovala množství šamponu podle délky vlasů. Pumpička se snadno používá a je velice praktická. Na vlasy jsem po dobu používání nepoužívala žádný kondicionér a vlastně jsem ho ani nepostrádala. Vlasy se po použití šamponu zdály pevnější. Střídala jsem používání pěstícího balzámu a kůry na vlasy. Vím, že by se měly používat ve třech krocích šampon, kůrabalzám, ale na to jsem za celé ty tři měsíce nenašla bohužel čas... v tomhle je to stejné jako s tím, zajít si ke kadeřníkovi. U balzámu i u kůry mi trochu vadilo, že se péče musí oplachovat, ale na druhou stranu, chápu, že pokud očekáváte kvalitní péči, musíte počítat s jistým časovým omezením. U kadeřníka se přeci kůra také oplachuje a chvilku to trvá.

Krása chce prostě někdy svůj čas, a tak je potřeba si ho občas najít a nechat se hýčkat. Za sebe můžu říct, že u mě doma si ALCINA Royal našla své místo a já si tak budu moci dopřát královskou péči i po dobu, mezi návštěvami kadeřnictví.

5 komentářů:

 1. U téhle řady speciálně je potřeba dodržovat ty 3 Kroky.Nebo alespon šampon a balzám.Nikdy ne jen kůru.Po kůře jsou vlasy právě drsnější a až po balzámu se v nich kůřa zafixuje.Doporučuji si nanést kůru do vlasů, dát přes vlasy teply ručník a nechat 15 minut,opláchnout a nanést balzám.Verča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verčo, děkuju moc za radu, pokusím se více se ukáznit :) Když už jsem se rozhodla o vlasy pečovat, je pravda, že bych to měla dělat pořádně. Díky!

   Vymazat
  2. Verčo, děkuju moc za radu, pokusím se více se ukáznit :) Když už jsem se rozhodla o vlasy pečovat, je pravda, že bych to měla dělat pořádně. Díky!

   Vymazat
 2. Nějak jsem tu dlooouhou dobu nebyla ... musím najít trochu více času, abych prošla články zpět ...ten předposlední ohledně druhých narozenin je moc fajn a má pěkné fotky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Andreo, věřím, že i ty nové články se líbí. Kdyby bylo něco, co by tě spíš zajímalo a měla bys pro mě nějaké doporučení o čem psát a o čem by ses ráda dozvěděla ohledně mě a Sárinky víc, neváhej. Ráda se přizpůsobím svým čtenářům. :)

   Vymazat