středa 19. srpna 2015

Vášnivá fotografka, po mamince

Často se s Kubou radujeme z věcí, co dělá Sárinka po nás. Když se na odrážedle pokusí sjet schody, je to jasné. To ode mě asi neokoukala. O to větší radost jsem teď měla z dárku od Feedo.cz.

Když jsme domlouvali naší spolupráci, dostala jsem za úkol vybrat si na webu pár věcí a poslat odkazy, tak aby ve Feedo.cz lépe poznali můj vkus a potřeby. Když dorazil ten velký balíček a já ho rozbalila, měla jsem radost, když jsem viděla věci, které jsem si sama vybrala. Bála jsem se toho, že se mi třeba nebude úplně líbit, nebo hodit, to co vyberou. Ale tu největší radost mi udělalo právě tohle "malé" překvapení od Plan Toys.

Já tak ráda fotím a tohle jsem na webu úplně přehlédla. Byla jsem z toho naprosto unešená. Nejdřív jsem si říkala, že bych dřevěný foťák schovala pro Sárinku k narozeninám, ale nakonec jsem to nevydržela a musela jí ho hned dát na hraní.

Sára přesně v tom věku, kdy napodobuje to, co dělají její nejbližší. Neustále mi třeba bere telefon, chodí po bytě a něco do něj zarputile vypráví. Hned jsem věděla, že její první vlastní foťák jí padne do oka a nemýlila jsem se. Nejvíc jí baví, když jdeme fotit spolu, nebo se fotíme navzájem.

Překvapilo mě, jak dotažená do detailů ta hračka je, není to jen napodobenina foťáku s mačkatelnou spouští, ale skrze čočku kaleidoskopu můžete vidět svět trochu jinýma očima. Co vám budu nalhávat, samotnou mě baví si s ním hrát.

Navíc jsem měla radost, když jsem se na stránkách Feedo.cz o PlanToys dočetla, že se jedná o 30 let úspěšně fungující firmu v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Při výrobě hraček používá lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Můj první foťák není určitě jediná hračka, kterou bude mít Sárinka od Plan Toys doma, zvlášť před blížícíma se druhýma narozeninama, je dobré o takové značce vědět.

A jaké jsou vaše oblíbené hračky, je nějaká značka či forma na kterou nedáte dopustit?

Žádné komentáře:

Okomentovat