čtvrtek 17. září 2015

Bepanthen setkání s blogerkami

Nebylo to moje první setkání s blogerkami ani s Bepanthenem, přesto vám o něm ráda řeknu víc. Nejskvělejší na něm za mě bylo, že jsem se mohla jako ambasadorka podílet na přípravě, říct svůj názor a doporučení, jak by mohlo být setkání pojato. K mé velké radosti, bylo odpoledne v duchu ženského hýčkání.


Jste maminka, nechceme, abyste si musela na setkání s námi zařizovat hlídání, zároveň vám ale chceme dopřát trochu odpočinku. Proto jsme zvolili variantu setkání i s dětmi, ale zařídili jsme 4 profesionální chůvy, které se dětem věnovali po celé odpoledne a maminky si tak mohly užít bohatý program.


Začínalo se seznámením s produkty, celkem mě překvapilo, že si řada maminek myslela, že Bepanthen je jen jeden, ten na dětský zadeček. Paní doktorka Kotalíková z Bepanthenu je velice ráda vyvedla z omylu a představila celé portfolio Bepanthen produktů.

Pro nastávající maminky má Bepanthen Krém proti striím, který po celé těhotenství i po něm posiluje a podporuje regeneraci pokožky namáhaných partií, a tím napomáhá předcházet vzniku strií. Většina maminek zná Bepanthen Care Mast, šetrný přípravek pro přebalování každý den. Letos uvedl Bepanthen novinku v oblasti péče o dětský zadeček a to Bepanthen Extra Mast, což je ochrana pro citlivou pokožku zadečku ZEJMÉNA pro prvních 12 měsíců života. Portfolio přípravků pro celou rodinu rozšiřuje Bepanthen Plus na drobná poranění a Bepanthen Sensiderm na projevy ekzému. Stálicí v nabídce je Bepanthen Krém na popáleniny nižšího stupně. Na celém představení bylo fajn, že si maminky mohly produkty hned osahat, vyzkoušet, přivonět a především se na cokoliv zeptat.

Maminky jsme nechtěli zahltit informacemi a proto přišla na řadu odlehčující pečující část, kdy si každou vzala do parády vizážistka Markéta Smutná, které maminky nalíčila na focení portrétových fotografií s fotografem Honzou Martincem, který má na svědomí i fotky z celé akce.

Než se postupně všech 10 maminek nalíčilo a vyfotilo, probíhala diskuse se stylistkou z online obchodu ZOOT, Betty nám dala užitečné rady jak vybrat bestsellery do našeho šatníku, tak aby se daly dobře a rychle kombinovat.V průběhu celého odpoledne bylo k dispozici lehčí občerstvení a sladký make-up bar, kde bylo skoro vše jedlé, a který se stal rychle cílem většiny bloggerských fotografií. Nejen za candy bar, ale i za celou výzdobu vděčíme Great Moments by Jane, která s námi spolupracovala již na první letošní Bepanthen akci Babyshower pro nastávající maminky.
Každá maminka si odnesla domů balíček produktů a my se už moc těšíme na recenze a ohlasy nejen na akci samotnou, ale také na produkty.
Za sebe mohu jen dodat, že bych nedokázala být ambasadorkou kohokoliv, s Bepanthenem mám tu výhodu, že s ním mám několikaletou osobní zkušenost a sama bych dala za přípravky ruku do ohně.

A jak dopadlo naše portrétové focení se Sárou? No podívejte se sami:
Sára se moc fotit nechtěla, má prostě svojí hlavu. Nakonec jsme z toho udělali trochu hru a ukázali jsme, že občas je u nás prostě všechno vzhůru nohama, i když vlastně v tom nejlepším pořádku. Na závěr mi dala i pusinku.

6 komentářů:

 1. Taky jsem si před prvním porodem myslela, že Bepanthen je jen jeden výrobek. Postupem času - s odřenými koleny, spálením na sluníčku nebo o horkou troubu, jsem zjistila, že Bepanthen toho umí daleko víc :) A tak už máme v lékárničce všechny výrobky, které momentálně nabízí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a teď si to Bepanthen kolečko můžeš s druhym pupíkem střihnout znova :) Už se těším, až z Krému proti striím přesedláš na Extra mast :)

   Vymazat
  2. No a teď si to Bepanthen kolečko můžeš s druhym pupíkem střihnout znova :) Už se těším, až z Krému proti striím přesedláš na Extra mast :)

   Vymazat
 2. prosim kolik stojej ty stiny dekuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mirčo, ty stíny jsou jedlé sušenky a měli jsme je dělané do sweet baru na zakázku, zařizovala je pro nás Jana Dostálová z Great Moments, tak se popřípadě zkuste obrátit na ní: http://www.greatmoments.cz/

   Vymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat