neděle 1. listopadu 2015

Knírač Honza Martinec

Kdo mě znáte osobně, určitě jste ode mě už někdy tohle jméno slyšeli. Pozornějším čtenářům jistě propojení mezi námi také neuniklo.

A kámoši jak hrom, jsou... Kuba, Lelí a on :)


Kdo že to je, ten  Honza Martinec? 


Kromě toho, že je to ten nejlepší fotograf, co se fakt vypracoval. Je to super kámoš, milovník Lelí´s Cupcakes, náš svatební fotograf, kterej jak já moc ráda říkám, nám už zůstal. Svatba, dovolená, těhotenství, Sárinka... pomohl nám zachytit všechny důležité okamžiky našeho života, jeho práci znáte určitě nejen z tohohle blogu. Vypráví náš příběh, je to "storyteller." Máme ho rádi jako člověka, ale jeho fotky, a to jak dokáže zachytit emoce, prostě milujeme.A vy teď máte super šanci, ulovit si poukaz na focení s ním, za super zvýhodněnou a navíc "kníratou" cenu. Honza právě nabízí 3 poukazy v kampani pro movember a celý výtěžek poputuje na konto jejich konto... nebudu vám to zbytečně přepisovat, tohle jsou jeho slova:

"Je tu zase listopad a s ním opět dobročinná kampaň MOVEMBER na podporu boje proti rakovině mužské prostaty. Jsou to 3 roky co jsem se pěstováním kníru vždy účastnil, nicméně tu opravdovou pomoc v šíření osvěty a upozorňování na tento problém spojené s vybíráním prostředků na boj proti rakovině jsem trošku zanedbával. Proto chci letos aktivně přispět, proto když se podíváte na můj movember profil http://mobro.co/honzamartinec , tak uvidíte, že mým cílem je vybrat 6.000,- Kč. Proto nabízím za každý z mých 3 ročníků poukaz na hodinové focení za kníratou cenu 2.000,- Kč. Celá částka bude odeslána na konto Movemberu (uvidíte přímo na mém profilu), takže jestli chcete někomu udělat poukazem radost nebo o někom víte, kdo by rád focení se mnou, a zároveň trošku pomoct tak budu jenom rád. Vědění je síla, knír je král!!! ‪#‎movember2015‬"

Malé varování na závěr, kromě toho, že nepozná zebru od žirafy... spolupráce s ním je návyková. Více na www.honzamartinec.comŽádné komentáře:

Okomentovat