pondělí 2. listopadu 2015

Sweet Preweet Market

Přišla zpráva na Lelí´s Cupcakes, nabídka spolupráce... tohle se teď tak trochu nehodí. S Famagustou ladíme poslední detaily a chystáme se na oficiální otevření... nemůžu se teď věnovat dalšímu "projektu" Na co, že je ta pozvánka? Aha, Sweet Prevít Market... chvíli na to si už s Marcelou voláme a scházíme se u nás ve Famagustě, někdy to do sebe prostě zapadne jako dva dílky skládačky.


Najednou nebylo nic důležitějšího, než vymyslet, jak bychom si mohly vzájemně pomoci. Kdo zná koho, kdo se k čemu jak dostal, kdo co umí a co všechno se dá naučit za chodu. Povídáme, plánujeme a máme na sebe čas asi tak 20 minut. Po hodině a půl živé debaty, nás od sebe musí odtrhnout můj manžel, s informací, že už fakt musíme jet, protože máme rezervaci v hotelu, kam jsme odjížděli na víkend.


Přesto jsme s Marcelou, která je jednou ze tří báječných žen, které stojí za značkou Sweeter a organizací prodejního festivalu Sweet Prevít Market, zvládly domluvit vše potřebné, a já vám můžu s radostí oznámit, že Lelí´s Cupcaskes budou u toho! Osobně se moc těším na stánek Hugo chodí bos a na dětskou kolekci ZOOT original, a těším se čím vším mě překvapí ostatní značky a prodejci.Od začátku jsem věděla, že nás tohle bude stát trochu víc sil, a že dost pravděpodobně nepůjde o akci, kde si vyděláme na dovolenou v Karibiku (ne že by to bylo prodejem cupcakes kdy reálné), ale taky jsem věděla, že tohle je přesně ta akce, kam chci jít, které se chci stát součástí, ať už na tom vyděláme či ne, bude fajn strávit společné den se stejně smýšlejícími lidmi.


Vidíme se v neděli 8.11. v Radlické kulturní sportovně od 10 - 19:00 hodin.

Těším se s Vámi na viděnou.

Vaše LelíŽádné komentáře:

Okomentovat