čtvrtek 31. prosince 2015

Můj rok s Bepanthenem

To, že jsem ambasadorkou Bepanthenu, pravidelným čtenářům opakovat jistě nemusím, s Bepanthenem to spolu táhneme již třetím rokem, to díky Bepanthenu vznikl tenhle blog a z vystrašené těhotné prvorodičky se stala máma se spoustou vlastních zkušeností.


Vy, co mě znáte osobně, víte, že bývám často dost drzá a nebojím se moc lidem říkat, co mají dělat. Těm, co jsou na blogu prvně, to tedy říkám na rovinu: "Jsem hrdou ambasadorkou Bepanthenu, vím o něm všechno a nebojím se odpovídat na vaše všetečné dotazy." Ať už ohledně produktů, péče o dětskou pokožku, opruzenin, nebo mého vlastního těhotenství, porodu, či mateřství. Klidně se ptejte. Na cokoliv, moc ráda pomůžu, poradím a  podělím se o své zážitky. Jsem máma, miluju svou holčičku, ale kvůli tomu, jsem nepřestala žít svůj vlastní život.


Sárince jsou právě 2 roky a 4 měsíce. Je to naše první dítě. Maminkám s více dětmi toho asi moc neporadím, ale představuji si sebe před třemi lety, kdy jsem touhle dobou zjistila, že jsem dost pravděpodobně těhotná. Kromě toho, že jsem měla velkou radost, jsem měla taky dost strach. Z okolí jsem byla jedna z prvních, takže jsem se pustila vyloženě na cestu do neznámých vod. Za každou osobní zkušenost někoho jiného, jsem byla moc ráda. Když jsem si přečetla, že nejsem jediná, kdo prozvracel první 3 měsíce a následující 2 mu bylo pořád zle, dodávalo mi to pocit, že v tom nejsem sama, a že to musím zvládnout. Vím, že osobní zkušenost nic nenahradí, ale i tak bych vám ráda řekla, že jsem tu pro vás, pokud o to budete stát. Určitě nejsem nejlepší máma na světě, ale věřím, že jsem tou nejlepší mámou pro svou holčičku, jakou můžu být.

Jaký byl náš rok 2015 po boku Bepanthenu?

Parádní, plný skvělých aktivit a poznávání nových lidí. V červnu na Bepanthen pikniku - babyshower pro těhotné maminky, jsem se osobně seznámila se dvěma úžasnými mamkami a blogerkami - Terkou Madame Coquette a Katkou Mama Live. Obě byly tou dobou těhotné a čekaly druhé miminko, pro mě se tak staly jejich blogy velkým informačním zdrojem. Přeci jen, nechci, aby Sárinka byla jedináček a tak mě zajímá vše kolem toho, jaké to je být mámou podruhé.

V září proběhlo Bepanthen setkání s blogerkami a jejich dětmi a já poznala další skvělé mámy a stala se pravidelnou čtenářkou blogu Kusanec baby blog, Veru Harnol a My Home Style. Holky, odvádíte skvělou práci a já moc děkuji za inspiraci, kterou si z vašich blogů často odnáším.

Kromě těchto dvou velkých akcí jsem měla jako ambasadorka možnost účastnit se spousty produktových školení a uvedení nových produktů, rok 2015 přinesl hned dva nové produkty: kosmetický přípravek Bepanthen Extra Mast pro citlivou pokožku miminek zejména do 12 měsíců věku a zdravotnický prostředek Bepanthen Sensiderm proti projevům ekzému.


A co pro Vás chystáme na rok 2016?

Není toho zrovna málo, ale prozrazovat zatím moc nemůžu. Naznačím jen, že koncem roku se točila speciální videa k miniseriálu Máma vs. těhulka a už brzo se dozvíte víc. Slibuji také, že vám spolu s druhou ambasadorkou Pájou - Betty&Co. budeme zprostředkovávat ty nejnovější informace ze společných školení a vlastní zkušenosti z našich životů.


Jestli nechcete, aby vám něco uteklo, doporučuji pravidelně sledovat můj blog, Bepanthen Facebook stránku nebo Instagram.

A ještě jednou tedy připomínám, klidně se ptejte, na cokoliv vás bude zajímat.

Vaše Lelí

Žádné komentáře:

Okomentovat