neděle 17. ledna 2016

Z návštěvy za zrcadlem, aneb když od kadeřníka odcházíte víc "candy"

O tomhle zážitku vám prostě musím napsat. Návštěva kadeřníka pro mnohé není nic neobvyklého, ale pro mě bylo páteční odpoledne magické. Dostat se pod ruce Michala Zapoměla je samo o sobě jako malý zázrak, přidejte k tomu proměnu jako z říše za zrcadlem a pocit výjimečnosti je na světě.


Odrosty jako blázen, vlasy ničené každodenním nošením culíku a touha po změně, s tím a s velkou dávkou respektu, jsem vcházela do salónu Michala Zapoměla. Po úvodní konzultaci následovaly dvě hodiny plné báječné péče a několika překvapení.

Michal byl první kdo mi řekl naprosto jednoduchou a tak logickou věc. "Udělejte z toho přednost." Od narození mám "lízanec" na čele, vlasy mi rostou z čela a tvoří vlnu. Nesnáším ji. Řekla jsem to vždy všem kadeřníkům a každý přišel s možností, jak se jí zbavit, ofina... patka, žehlení... nic nefungovalo, a pokud to šlo, byla na mě úprava moc složitá a tak jsem vždy skončila opět u ulíznutého culíku."Moje drahá, naopak, ještě více to zdůrazníme a uděláme z toho vaši odlišnost." Wau, aha. možná není potřeba bojovat s větrnými mlýny, možná je jen na čase naučit se mít ráda taková jaká jsem. Od té doby jsem se plně oddala a jen se těšila na výsledek. 

A ta barva? Obrovská výhoda je, že se známe. S Michalem jsme se potkali prvně, když nás přišel podpořit na stánek s cupcakes, díky Janinko, žes nás seznámila. To on řekl, že Lelí´s Cupcakes jsou jako nebe v hubě. V duchu sladkého pečení a mojí vášně se tak nesla i má proměna. "Vy prostě potřebujete být víc "candy" u vás si to můžeme dovolit." Barva se bude postupně vymývat a měnit až do meruňkové. A i když je to barevné a tak trochu rebelské, pořád elegantní a svým způsobem přirozené. 


Co myslíte, jsem candy? Prý nejen to, candy a fluffy! Rozhodně jsem nabitá novou energií a cítím se sebejistě, jako už hodně dlouho ne. Změna je život, s touhle proměnou jsem to mnohem víc já. 6 komentářů:

 1. Slusi ti to !!! I kdyz ta ruzova uz tu byla, ne? Mohlas jit do vyraznejsi - vetsiho punku:)) Na te posledni fotce jsi SuperSara za dvacet let:))) Já mám stejnou "lízu" jako ty, ale jsem docela ráda, protoze mam vlasy rovne hřebíky, tak jsem vzdy byla rada alespon za tu jednu vlnku, jestli se tomu da rict vlnka. Driv jsem nosila dlouhe vlasy take porad do culiku a posledni roky mam ofinu a to jsem naopak rada, ze mi drzi bez gelovani, lakovani, proste sama od sebe. Ale pižlám si ji sama, protoze mam panickou hruzu z kaderniku. Pokazde, kdyz jsem u nich byla, tak mi ty vlasy/ strih zkazili. I svatebni uces - chtela jsem hodne volny rybi cop, mi zkazili...:(( A zase se mi nechteji davat tri litry do drahych salonu. Co kdyby se mi to zase nelibilo. By me uz trefilo.

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Lelí, té vlně se říká "widow's peak" a já myslím, že je skvělá. Kdybys věděla, že po ní dámy touží:-). Proměna je super.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Sluší ti to moc, Michal je Kouzelnik...

  OdpovědětVymazat
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat