neděle 21. února 2016

Není Bepanthen jako Bepanthen - který je vlastně na zadeček, a na co jsou ty ostatní?

Docela často si mezi maminkami všímám, že vůbec netuší, že není jen jeden Bepanthen. A co teprve nastávající maminky, ty musí být z přípravků určených pro péči o miminka úplně paf. Jako správná ambasadorka jsem se rozhodla trochu vás provést Bepanthen portfoliem a seznámit vás s jednotlivými produkty.


Jde o celou rodinu výrobků, kde péče o pokožku začíná již v těhotenství. Ano, Bepanthen myslí i na nastávající maminky a jejich rostoucí bříška. Po celé těhotenství i po něm podporuje regeneraci pokožky a napomáhá předcházet vzniku strií. Z vlastní zkušenosti musím připomenout, že mazat nestačí jen bříško, ale je třeba myslet na všechny partie, kde je během těhotenství pokožka více napínaná. Nezapomínejte tedy ani na stehna, hýždě a prsa.

Když se váš malý andílek narodí, všechno se začne točit kolem něj, a není se čemu divit, je najednou středem vašeho světa. Bepanthen, ale i tak dál myslí i na maminky. Kojení je ta nejpřirozenější věc, bohužel ne vždy jde úplně snadno, zvláště ne prvorodičkám. Vzpomínám na to období hodně s respektem a pamatuji si, že jsem se ptala své švagrové, jak dlouho to ještě bude bolet. "Po dvou týdnech se to ustálí," slibovala. Cože dva týdny v bolestech? Kojila jsem po dvou hodinách a vybavuje se mi to, jako by to bylo včera. Seděla jsem na posteli, Sárinka pila, manžel mě držel za ruku a já brečela bolestí. Opravdu jsem to chtěla vzdát, ano, špatně jsem přikládala, ale žádný učený z nebe nespadl, že? Nakonec pomohly kloboučky a na hojení Bepanthen Care Mast. Před kojením se nemusí oplachovat, miminku neškodí a to je velká úleva, navíc stejnou mast můžete použít na ochranu citlivé pokožky dětského zadečku. Její multifunkčnost je v tomto ohledu naprosto dokonalá.

Bepanthen Care Mast je ta, co slouží ke každodenní péči, tedy zadeček miminka mažeme proto, aby se opruzení vůbec nedostavilo. Je výborná na bradavky pro kojící maminky a já jí třeba používám i na popraskané rty a vysušenou pokožku.

Loni uvedl Bepanthen na Český trh ještě další dvě novinky, kromě Care Masti nyní můžete na dětský zadeček těch nejmenších zvolit extra péči, tedy Bepanthen Extra mast určenou speciálně pro pokožku dětí do 12 měsíců věku. Oba tyto přípravky jsou určeny na každodenní péči a předchází tak vzniku opruzení.

Druhou novinkou je Bepanthen Sensiderm krém který je určený pro celou rodinu a pomáhá při projevech ekzému. Ten jak asi víte, není pouze problémem dětské pokožky. I když právě u dětí bývají jeho projevy nejhorší. Pokud ekzém svědí, je hodně těžké přesvědšit děti, aby si ho neškrábaly. Se Sensidermem mám bohužel také vlastní zkušenost, ekzém mám já sama a trpí na něj i naše Sára. Naštěstí naše zkušenost je velice pozitivní, Bepnathen Sensiderm rychle zabírá a napomáhá zklidnit zarudnutí i svědění.


Mezi stálice patří Bepanthen Plus, který budou znát spíše maminky straších dětí, ten totiž slouží na drobná poranění, u nichž hrozí nebezpečí infekce.


Kdybyste měli k Bepnathen portfóliu jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě nebo na druhou ambasadorku Betty&Co. obrátit. Jsme mámy, jako vy.

3 komentáře:

  1. Bepanthen máme doma, vlastně co se malý narodil, tak jsme ještě stále nedodělali... Mažu tedy málo, jelikož není potřeba a malý se neopruzuje.. Hodně maminek si ho chválí i na poraněná prsa, mě se trochu příčí a mrzí, že obsahuje minerální olej - tedy derivát z ropy, takže proto bych si ho už nekoupila, přešli jsme na zcela přírodní produkty :)

    OdpovědětVymazat
  2. My bohužel nemáme s bepanthenem dobré zkušenosti a musela jsem vyměnit za propanthen 365 baby, protože bepanthen buď dělal malé ještě víc zle nebo jí na opruzeniny vůbec nepomohl.

    OdpovědětVymazat
  3. Dobry den, chtela jsem se zeptat zda je vhodne pouzivat bepanthen krem 50 mg/ g dexpanthenolum v tehotenstvi? Dekuji :)

    OdpovědětVymazat