sobota 27. února 2016

Poprvé na lyžích, talent má po tatínkovi!

Dnešek si budu rozhodně pamatovat, naše holčička stála prvně na lyžích. Ze svahu svištěla sice ještě s tatínkem, ale ten talent tam je, a jednoznačně ho má po Kubovi.


Když jsem se ptala svého manžela, od kolika let jezdí na kole, v kolika letech stál prvně na lyžích a podobně... odpověď byla vždycky stejná. "Lásko, ve dvou letech jsem zlomil svůj první rám na kole." Ok, dobře, když mi to potvrdili i jeho rodiče, uvěřila jsem. Ale věděla jsem, že na Sáru je to brzo.

Ehm, na svém růžovém Specialized odrážedle drandí od podzimu a dneska ve dvou a půl letech "lyžovala" S absolutním nadšením. Půjdeme lyžovat? Já taky! Moje lyže, moje helma... tak probíhalo půjčení. Se vším souhlasila, nazula se do lyžáků a šla do toho. S úsměvem a naprosto bez strachu a s plnou důvěrou k tatínkovi, který se jí věnoval.

Na poprvé jí jen přidržoval a párkrát spolu sjeli dětskou sjezdovku, ale zvládla to i na vleku. Opravdu předčila naše očekávání v tom, s jakým nadšením se vrhla do nových zážitků a chtěla se učit. Když jsem jí viděla v půjčovně jak si nasazuje helmu a zkouší si lyžáky, došlo mi, jak to strašně uteklo, je z ní "velká" holka a já jsem ta nejpyšnější maminka.

Žádné komentáře:

Okomentovat