pátek 13. května 2016

Cesta kolem světa dětskýma očima

Mami, "kokodýl" ti jí nos.

Nedávno jsme se Sárinkou strávily nádherné odpoledne v té nejlepší společnosti. Vydali jsme se na Cestu kolem světa s Lego Duplo. Blogerky, kamarádky, spousta hraní, zábavy a tak trochu i návrat do dětských let. Ani nevíte, jak jsem jim ten bazén plný lega záviděla.

S Terkou alias Madame Coquette
Dlouho jsem si myslela, že Sáru lego moc bavit nebude, většinou stavěla jen kostky na sebe a cílem bylo postavit co největší komín. Ale zvířátka ze stavebnice Cesta kolem světa jí naprosto učarovala. Musím přiznat, že i mě se moc líbí, Lego totiž představuje zvířátka v jejich přirozeném prostředí. A tak se konečně trochu osmělila a začala si hrát i s panáčky, autíčky a zvířátky a dokonce postavila bránu a něco jako dům. Že by se pomalu blížil konec komínů?Sáru hraní s Legem začalo nejvíce bavit až teď mezi druhým a třetím rokem, trochu se bojím, abychom třeba v pěti letech nedopadli tak, že tenhle bazén budeme mít doma.

Jasně Sárinko, dej si cupcake, to doma nemáš, viď? #leliscupcakes

Taky je u vás doma Lego takový frčák? Napište mi o tom, budu ráda, za vaše zkušenosti a názory. A jestli vás baví číst můj blog, budu strašně ráda za podporu v soutěži Mama blog roku, hlasovat můžete každý den, a každý den také hrát o skvělé ceny od partnerů ankety. Vše potřebné včetně hlasování najdete zde: http://www.mamablogroku.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat