pondělí 16. května 2016

Velký knižní výprodej, aneb kde že bude ten cupcake obchod?


Konec tajností. Lelí´s Cupcakes zůstávají na adrese Vyšehradská 53, z Famagusty se přestěhují jen o jedny dveře vedle. Samostatný cupcake obchod vznikne na místě současného knihkupectví. To se začátkem roku 2016 rozhodlo, že s nastupujícím létem ukončí svou skoro dvacetiletou působnost, a prostor tak bude k využití. Respektive, rozhodla se tak naše teta, která je již několik let v důchodu a vedla ho po celou dobu. A tak vznikl celý nápad na to, jak prostor využít a získat prostředky na jeho rekonstrukci. Nebojte, není to tak, že bychom nahrazovali knihy dortíky. 

Naopak, myslím si, že cupcake a kniha patří neodmyslitelně k sobě. Zároveň cítím za to místo ohromnou zodpovědnost. Věřím, že se nám podaří vybudovat to nejsladší místo v Praze. A vy nám s tím i teď, po ukončení kampaně na HitHitu, můžete pomoc. 

Teta zahájila velký knižní výprodej a do 20. května jsou na vybrané tituly slevy až 70%. Překvapivě i po mém nájezdu, tam ještě nějaké tituly zbyly, takže určitě neváhejte, přijďte si pro knížky za super ceny a zároveň se podívat, jak vypadá prostor cupcake obchůdku před rekonstrukcí.

My rozhodně nezahálíme. Pracujeme na návrzích zařízení - teda Ondřej pracuje, vybíráme podlahu, vybavení a hlavně makáme na kuchyni a výrobně. Poslední květnový víkend tam totiž budou probíhat první kurzy pečení a zdobení prodané přes HitHit. Už se na vás moc těším, ať už na kurzu nebo v obchůdku. 


Zatím pevně věříme, že otevřeme ještě před prázdninami, přes léto si zkusíme provoz tak trochu na nečisto a koncem srpna to odstartujeme i s velkou slávou.

Držte nám palce a stavte se do konce týdne pro knihu.

Otevírací doba knihkupectví
Po-St: 12-18h
Čt a Pá: 10-16h

PS: S blogem jsem nominovaná na Mama blog roku v kategorii lifestyle, budu strašně ráda, když se na anketu mrknete a budete hlasovat. Každý den je pro jednoho z vás připravená skvělá výhra a anketu pořádá jedna z nás maminek blogerek. 

Žádné komentáře:

Okomentovat