středa 20. července 2016

Vyhlášení Giveaway s Bepanthenem a malé povídání o těhotenských obavách

Už je to víc jak tři roky, ale pořád si to pamatuju celkem živě. Čeho jsem se v těhotenství nejvíce obávala?

Asi jako každá prvorodička jsem měla přirozený respekt z porodu, ale víc jsem se obávala, aby bylo všechno s miminkem v pořádku, aby se narodilo zdravé a hlavně, abych já byla dobrou mámou. A čeho se obávají nebo obávaly ostatní těhulky? To byla i moje soutěžní otázka v giveaway o balíček produktů pro nastávající maminku od Bepanthenu a Aventu a přišlo neuvěřitelných 391 odpovědí!Jen pročítání všech vašich příběhů mi zabralo 2 dny. A musím říct, že mě čtení opravdu hodně bavilo a myslím, že pro nastávající maminky může být tahle diskuse velice přínosná, někdy u strachu pomůže jen to, že víte, že nejste sama, kdo se toho obává.

Původně jsem chtěla výherce losovat spolu se Sárinkou, ale v takovémhle počtu jsem se nakonec rozhodla pro Random pomocníka. Výhercem se tedy stává komentář číslo 375, snažila jsem se před losováním promazat všechny duplující se příspěvky a věřím, že jsem se dopočítala správně, a můžu tedy oznámit, že výherkyní se stala Anička S., kterou o výhře budu informovat také e-mailem a balíček jí zašlu.


Všem ostatním moc děkuji za účast v soutěži a hlavně za to, že jste se s ostatními podělily se svými obavami. A nezapomínejte, že každá maminka je ta nejlepší jakou může její děťátko mít, protože je jenom jeho.

Těším se u další soutěže. V srpnu mám zase něco pro maminky dětí v Sárinčině věku.

Žádné komentáře:

Okomentovat