čtvrtek 22. září 2016

Třetí SuperSáry narozeniny
Potřetí a úplně jinak, i tak by se to dalo říct. První i druhé narozeniny Sárinky jsme si užívali hlavně my, uspořádali jsme větší zahradní párty pro rodinu a přátele. Samozřejmě, že nechyběl dort, dárky a šťastná Sárinka, ale dětí tam zas tolik nebylo, Sára půlku oslavy většinou prospala a my si užili grilování, povídání s kamarády a prostě takový fajn den.

Nečekala jsem, že ta změna na klasickou dětskou oslavu proběhne tak rychle a bude nás čekat už se třetími narozeninami. Sárince jsme samozžejmě prozradili, že bude mít narozky a dostane dárky, aby se měla na co těšit. A ta nás okamžitě zaskočila tím, že začala vyjmenovávat děti, které chce pozvat na oslavu. Nechyběla nejlepší školková kamarádka Kájinka ani parťák z plavání Denny, bohužel spoustat dětí, se kterými se Sárinka vídá, nemohla dorazit. Ale i tak si Sára, myslím, svou první dětskou oslavu narozenin dost užila, a my s ní. Dort jsme i tentokrát zvládli domácí výroby, za pomoc s jeho přípravou vděším kamarádce a mamince od Dennyho Danče a jejímu báječnému red velvet receptu. S dekorací na dort zase vypomohla mamka, když jsme spolu na základě rad z ForArt vyřezaly na plotru papírový zápich. Letos to bylo mnohem komornější, i co se dekorací týkalo, hodně jsme recyklovali z předešlých dvou let, i když letošním tématem byla "mango-řůžová" Sárinky nejoblíbenější příchuť zmrzliny. Takže jsme se snažili sladit do růžové a žluté barvy. Celkově to ale bylo prostě takové pohodové nedělní odpoledne v cupcake obchůdku, který se na chvilku proměnil v Lego Duplo hernu.

O tom, co všechno Sára dostala a tipy na dárky pro tříleťáky vám napíšu příště, dnes jsem se chtěla pochlubit především fotkami. Jak jinak než od strejdy Chonzi (rozuměj Honza Martinec)


2 komentáře:

  1. Krásná oslava narozenin a krásný dort, opravdu jste šikovní. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší pravděpodobnost výhry

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat