pátek 14. října 2016

O díře z trychtýře

Už jste slyšeli O díře z trychtýře? Možná to bude proto, že tahle knížka ještě ani nevyšla, ale mohla by.


Není to tak dávno, co jsem sama zažila, jaké to je mít crowdfundingový projekt a ještě si živě vzpomínám, jak náročné bylo jít s kůží na trh, nepřestávat věřit, bojovat a jít si za svým snem. nakonec se to podařilo jen díky podporovatelům, kteří se uměli nadchnout pro "můj" zájem stejně jako já. A tak jsem se rozhodla jedním takovým nadšencem stát pro někoho dalšího. A proč?

Protože svět s touhle knihou bude krásnější, protože karma... musíme si pomáhat a taky prostě proto, že já už si tu knížku s věnováním předplatila a fakt jí chci. Tak do toho pojďte taky, ať jí máme brzo doma a můžeme z ní číst svým dětem napínavý příběh osamělé díry, která v gastrokosmu jedné kuchyně hledá planetu, na které žijí její kamarádky.

Abych citovala svůj zdroj (děkuji, Lucie, za upozornění) "Bude to nádherné, artové, chytré a prostě boží." Knížka O díře z trychtýře od spisovatele Petra Stančíka a výtvarnice Toy Box stojí za podporu.

Kniha je výjimečná i tím, že do ní bude provrtaná opravdová díra, skrze níž můžete třeba vyfukovat bubliny, nebo pít limonádu brčkem. Text doprovodí 40 krásných celostránkových ilustrací, takže na své si přijdou i děti, které ještě nedovedou číst. Teď máte možnost pomoci této unikátní knize na svět a vydat se s ní na dobrodružnou cestu plnou fantazie a vůně čerstvě umleté kávy.


Více informací jak knihu podpořit najdete zde: http://www.katalyzator.cz/projekt/77-petr-stancik-toy-box-o-dire-z-trychtyre


Žádné komentáře:

Okomentovat