neděle 27. listopadu 2016

Dětský festival mini a předvánoční nákupyNa dětský festival mini jsem se opravdu moc těšila. Ten první, který se konal na jaře ve vile Pellé jsem bohužel nestihla, protože jsme byli zrovna mimo Prahu, a tak jsem si to chtěla před Vánocemi vynahradit. A tak na festivalu v Kafkově domě trávím rovnou celé tři prodejní dny.


Rozhodli jsme se totiž, že se tentokrát s Lelí's cupcakes přidáme k prodejcům a mám z toho opravdu velkou radost. Osobně jsem potkala tolik lidí, kteří nám fandí a drží palce, pomohli s otevřením obchůdku nebo jsou našimi věrnými zákazníky. Díky mini cupcakes jsme rozzářili spoustu dětských očíček, a to mě těšilo nejvíce.

Dnes - v neděli se děti můžou navíc zúčastnit našeho workshopu zdobení cupcakes ve čtvrtém patře od 15-16h.

No a když už tam jsem, tak mám skvělou příležitost projít si tři patra několikrát dokola a musím vám říct, že je to opravdu potřeba. Něco zajímavého je totiž doslova na každém metru čtverečním a pokud procházíte, určitě něco přehlédnete. Nejsem zrovna velký nákupní fanatik a na Vánoce nepotřebuju mít nakoupeno pro Sáru spoustu dárků. Ale hodně věcí jsem měla od prodejců vyhlídnutých a nebyla si jistá objednámím přes web a tohle byla ideální možnost si sprodejci promluvit, osahat si zboží a správně se rozhodnout.
První cesta vedla rovnou k BeBirdie na oblečky a MMMoje, kde jsem měla vyhlídnuté hnízdečko a zavinovačku pro pupíka. Nakonec jsem se tam sekla asi na hodinu, s holkama jsme probraly co se dalo, vyměnily si prodejní zážitky a já koupila krásné oblečky z bio bavlny pro pupíka i Sáru a vysněnou zavinovačku z autorské látky od MMMoje. Je tak heboučká, že už se nemůžu dočkat toho hnízdečka a deky, kterou budu mít nakonec dělanou na zakázku. A pro Sáru jsem dostala nádherný plakát s jednorožcem. Ještě jsem se stavila u Lípa store, kde mě na první pohled upoutal set hrníčku a čokolády - ano, je to ta, ketrou jsem viděla u Punk rock cakes na instagramu. Hodně dlouho odolávám a nakonec sama píšu Ježíškovi.U pinwheels se mi podařilo ulovit nádhernou a tolika maminkami doporučovanou knihu Mapy, která u nás pod stromečkem nemůže chybět. Nakupování jsem první den uzavřela u Peeskle, kde jsem Sárince pořídila naprosto luxusní triko-šatičky s pískací vílou. To asi nakonec dostane už od Mikuláše, protože letos to bude jen o jablíčkách a banánech, kvůli přísné jaterní dietě a mononukleoze zatím stále nemůže žádné sladkosti a ovoce s drobnými zrníčky. Tak jí chci udělat radost aspoň trochu jinak.


Okoukla jsem spoustu dalších prodejců a věděla, že v sobotu budu určitě pokračovat. Zároveň na mě padl trochu smutek, doslova na každém kroku je od organizátorů, ale i samotných prodejců připraven skvělý program pro děti. Sára by to tam milovala a užila by si s námi v Kafkově domě celí tři dny, jsem si tím naprosto jistá. Hodně závidím ostatním maminkám a dětem, že si tam spolu můžou tak krásně hrát a okouknout reakce dětí na vyhlídnuté hračky. Sárinka bohužel stále ještě nemůže mezi děti a má klidový režim u babičky a dědy. Na druhou stranu, vidím, jak je to na festivalu pro rodiče s dětmi náročné, všude tolik lákadel a malý neposedové běhají tam a sem. Možná jsem ráda, že já pobíhám jen mezi vlastním stánkem a nákupy.
Druhý den byl hlavně o setkávání u nás na stánku, užila jsem si kávu od Café Letka a povídání se spoustou známých i kamarádek a nechybělo ani nakupování. Tentokrát jsem zamířila pro další praktické věci k done by deer, kde jsem koupila prostírání  a pro pupka i bryndáčky, ale upřímně, kdybych mohla, vykoupím to tam celé! Po poradě s manželem jsem si také došlo k wooli pro věšák na dětské kabátky, Sára je v období, kdy chce dělat všechno sama a dokazovat nám, že je velká holka a zvládne to. Nadchl mě ten nápad a v chodbě máme pro věšák ideální místo, moc se těším, až bude kočička na zdi, jen to musím vydržet až do Vánoc, což bude asi u většiny těch dárků velký problém.Pokud jste ještě nebyli a stíháte dnes do 18h, určitě se ještě vydejte, stojí to za to, nejen kvůli nákupům, jídlu nebo doprovodnému programu, je to i skvělé inspirace a moc příjemně strávený čas. Všichni prodejci i návštěvníci jsou moc milý, vstřícní, ochotní, takovou rodinnou atmosféru jsem ještě na žádné prodejní akci, kde jsme s Lelí's cupcakes byli, nezažila. A já samozžejmě budu v honu za úlovky pokračovat i dnes, minimálně ve sbírání kontaktů a okukování zboží. Zálusk mám ještě na Shark in the park nebo ponožky Moe.Velký dík organizátorkám a smekám před vámi.

1 komentář:

  1. Taky jsme byli a opravdu se festival moc povedl. :) Prodejci byli zlatí!!! Nezapoměli jsme ani na Vaše cupcakes! Byly naprosto fantastické! Děkujeme za sladké zakončení festivalu:) Tereza
    http://teerraslife.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat