úterý 29. srpna 2017

Naše malá super hrdinka

Přezdívku SuperSára jí dal strejda Honza a vznikla spontálně při přípravě jejích prvních narozenin. Chystali jsme zdobení na cupcakes a Honza se pokusil vytvořit supermanovské "S" jako Sára... SuperSára. Už jí to zůstalo. A tak mi bylo jasné, že když kamarádka Nika otevřela dětskou tělocvičku pro malé hrdiny s názvem MINI HEROES je jen otázkou času, kdy se tam se Sárou zabydlíme.

Prvně jsme se v tělocvičně v pražském Karlíně byli mrknout na dni otevřených dveří začátkem června, z toho dne jsou také tyhle fotky. Sára si to tam zamilovala a bylo rozhodnuto, od září nastupuje do superhrdinské akademie plné zábavných her, cvičení a úsměvů. Unavit naše dítě není nic jednoduchého, takže možnost dalšího vybití vítám. Zvlášť, když já s Kubíkem můžu zůstat sedět za skleněnou stěnou a jen pozorovat, co se uvnitř děje. A samozřejmě u toho popíjet kávu.


Pokud byste chtěli chodit s námi, neváhete a ještě se zapište, lekce jsou rozdělené podle věku, Sára bude od září už mezi čtyřletými. Koncem srpna totiž právě v MINI HEROES oslaví své čtvrté narozeniny. Ano, pořádají i dětské oslavy. Na té naší nebude ani tentokrát chybět strejda Honza, takže fotoreport je zajištěn a moc ráda vám pak o oslavě napíšu pár řádků.


Co vy chodíte s dětmi někam cvičit? Zaujala vás akademie MINI HEROES nebo jí už znáte?

Žádné komentáře:

Okomentovat