sobota 11. listopadu 2017

I slintat se dá stylově, se slintáčky Cheeky Chompers

První zoubek na nás vykouknul krátce po šestém měsíci, chvilku před ním začalo naše testování stylového slintáčku s kousátkem Cheeky Chompers. Protože jsem díky zkušenosti s první dcerou věděla co mě, s příchodem rostoucích zoubků čeká, snažila jsem se na to maximálně připravit. A zásobila jsem se jak slintáčky, tak kousátky všeho druhu.Dnes bych vám chtěla představit nápad dvou maminek z Anglie. Amy a Julie vymyslely originální koncept – spojit slintáček s kousátkem, a sklidily mezinárodní úspěch. Byly první koho napadlo, že by bylo fajn mít kousátko stále po ruce a rozhodly se udělat konec ustavičnému zvedání špinavých a oslintaných kousátek ze země. Založily značku, která prodává výrobky pro ty nejmenší, se zaměřením na úlevu při prořezávání prvních zoubků.

Na podobné slintáčky můžete samozřejmě narazit i v běžných obchodek, ale dejte si velký pozor na kvalitu a použitý materiál. Měla jsem podobný, když rostly zoubky Sárince, nebyl však zdaleka tak účinný. Kousáto bylo vyrobeno z tvrdého plastu a Sáru naprosto nezaujalo. Místo toho, aby jí ulevilo, nám na slintáčku spíš překáželo.

To se vám s exkluzivními výrobky Cheeky Chompers rozhodně nestane. Slintáček je vyroben ze super savého materiálu, je třívrstvý a oboustraný. Trojúhelníkové kousátko je příjemné na zkus a opravdu ulevuje a pomáhá. Kubík je toho důkazem, je v něm teď zakousnutý většinu dne. Navíc kousátko neobsahuje žádné ftaláty ani BPA a je tak pro děťátko 100% bezpečné.Ke kousátku můžete v setu nebo i samostatně pořídit také skvělou mazlíčí dečku, kterou lze snadnou děťátku navléknout na ručku, to je víc než praktické při jízdě kočárkem. My u nás teď totiž hrajeme tu moc zábavnou hru, jak Kubík něco zahodí a máma mu to po stopadesátý podá a z kočárku je to daleko větší bžunda, že jo.Věřím, že vás slintáčky s kousátky zaujmou, ať už je budete pořízovat pro své děti nebo jako dárek (třeba k Vánocům) nezapomeňte na webu www.cheeky-chompers.cz zadat slevový kód: "mamanablogu", získáte tak slevu 12%

Co na Cheeky chopers říkáte, líbí? A chtěli byste si o ně ještě před Vánocemi na blogu zasoutěžit? Poradíte, co konkrétně vybrat jako výhru? Mě se hodně líbí ty holčičí vzory. Naprostá klasika, se Sárou se mi zase líbili víc klučičí motivy. Budu ráda, když mi v komentářích necháte tip o jaký produkt z nabídky Cheeky chompers byste si nejraději zasoutěžily.

A jestli ro mě máte rady co dalšího kromě Calgelu a homeopatických čípků Vibrucol na bolest ještě na zoubky zabírá, tak sem s tím. Nám jich teď pravděpodobně rostě 5 na jednou, a je to peklo.

1 komentář:

  1. Máš krásného Kubíčka <3 A ten svetřík s medvědem, aaa!

    www.mummysweetbaby.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat