úterý 14. listopadu 2017

Vyzrajte nad ekzémem a otestujte Bepanthen Sensiderm

Kdo nás sledujete déle, asi víte, že já i Sára máme ekzém. A kdo máte stejné trable, víte, že nám s podzimem zase začala sezóna a držet ekzém pod pokličkou je čím dál těžší. Pomoc vám může Bepanthen Sensiderm krém. My s ním máme ty nejlepší zkušenosti. A vy ho teď můžete zkusit zdarma.


Bepanthen spustil novou výzvu a hledá 20 testerek tohohle malého zázraku. Přihlásit se můžete přímo zde: Chci se stát testerkou a to až do 23. listopadu. Stačí vyplnit krátký dotazník a být aspoň trochu kreativní. Kompletní podmínky testování najdete tady: podmínky testování.


Určitě to zkuste, pokud nechcete soutěžit a krém byste i tak rády zkusily, koupíte ho v lékárně. Je vhodný i pro nejmenší děti, kojící maminky nebo těhotné. Určený je především pro počáteční fázi, když objevíte ložisko ekzému, hned aplikujte tenkou vrstvu krému. 

Jestli ekzém máte, určitě znáte zásady, jak se při něm chovat, aby se vám nezhoršil. Musím se přiznat, že se mi je snadněji dodržuje u Sáry, ale sama sebe dost zanedbávám a už se mi to od začátku podzimu pěkně rozjelo. Takže nezapomínejte, že by se ekzém neměl šrábat, i když svědí - od toho vám také může Sensiderm pomoci. A stejně tak byste se po omytí neměli sušit drhnutím kůže, ale jen ji lehce osušit přiložením čistého ručníku. Hodně udělá také strava, nedoporučuje se kyselé, čokoláda... je toho hodně a názory se také dost liší. Já se většinou stravou moc neomezuji, ale mám velké štěstí, že se mi ekzém vždy podaří udržet a nerozjede se tak, že bych to měla do krve a musela řešit návštěvou dermatologa nebo kortikoidy.

A nejlepší je na to samozřejmě léto, hodně vzduchu, sluníčka a slaná voda. Zima dobrá, ale úplně jsem se tu teď s vámi na to léto a moře natěšila. Tak než se dočkáme, zkuste Sensiderm, věřím, že pomůže i vám.

Žádné komentáře:

Okomentovat