pondělí 12. března 2018

Kubíkovy první narozeniny

Rok. První rok. Takový velký milník, že se to prostě muselo oslavit. Chvilku jsem i přemýšlela, zda oslavu opravdu dělat, jestli si to neužijeme jen ve čtyřech doma a v klidu. Ale pak mi to začlo být líto. Pro Sáru jsme udělali už 4 poměrně velkolepé oslavy a Kubíka bychom o to připravili. Zrovna jeho, který je tak společenský a neustále se usmívá. Takže oslava byla, jen nebyla tak obří. A oproti Sárinčině oslavě prvního roku, což byla taková naše dospělácká párty s kamarádama, byla tohle nefalšovaná dětská oslava. Nakonec se to ukázalo jako skvělé řešení, oslavu jsme udělali u nás ve Famagustě, jako malou odpolední sešlost rodiny a pár přátel.


Po zkušenosti se Sárinkou jsme se strašně těšili na "patlací" dort, který Kubík dostal dokonce s tou samou svíčkou (měla jsem jí schovanou na památku), jakou v něm měla Sára. Ta s dortem i házela a jedla ho oběma ručičkama. Kubík se ho vlastně sám ani nedotkl, dort ho vysloveně šokoval a odmítl se na něj i usmát. Ten výraz na fotkách ani nepotřebuje komentář.


Zato ho očividně oslovila sklenka Prosecca. Namáčel si do ní ručičku a olizoval se až za ušima. Oslavu si opravdu užil a my s ním, jsem ráda, že jsme do toho šli a i on bude mít památku na svou první narozeninovou párty v podobě fotek od strejdy Honzíka.  Děkujeme všem, kteří slavili s námi a posílali přání.


Žádné komentáře:

Okomentovat