pátek 1. června 2018

Nanuky Lunar

Jsou vesmírně krásné a nebesky dobré, i proto jsme je pojmenovali Lunar. Vesmír nemá hranice a nemá je ani ten pocit, který zažijete, když je ochutnáte. Jahoda, mango, slaný karamel, čokoláda, vanilka... vše ručně vyráběné s důrazem na kvalitní suroviny a plnou chuť ovoce. Vsázíme na oblíbené příchutě, ale snažíme se vás vždy něčím překvapit, ať už je to kombinací příchutí, zdobením  nebo třeba tvarem formičky. Víme, že musí nejen skvěle chutnat, ale měly by se vám i líbit. Jíme očima, jídlo si rádi fotíme na instagram a řekněte mi, kdo nemá rád zmrzlinu?


A tak jsme pro vás vymysleli hned tři produktové řady. Vesmírnou řadu Space, kde najdete klasické příchutě jako je vanilka, čokoláda nebo slaný karamel, dozdobené tak, že můžou připomínat samotný vesmír. Zdobíme je mrazem sušeným ovocem a různými druhy ořechů.V ovocné ředě Amelo najdete mango s plátkem kiwi, tu nejjahodovější jahodu, jakou jste kdy jedli a trojbarevnou raketu tvořenou jahodou, mangem a černým rybízem.A zatím naše poslední řada je spojená s jogurtem, jmenuje se Yolly a selský jogurt mícháme s oblíbenými ovocnými příchutěmi, jako jsou právě mango a jahoda, okouzlí vá nejen jemnější chuť frozen jogurtu, ale také zábavné tvary jako jsou ananas, meloun, palma nebo tukan.


Jak se zrodil jeden nanukový sen

Sny se mají plnit. Já už si svůj gastro sen splnila a dortíky Lelí's cupcakes, tak dělají radost nejen mě, ale především vám, spokojeným zákazníkům. Když se nás na Festivalu mini všichni ptali, kde vzniknul nápad na nanuky, snažila jsem se být vtipná a řekla jsem, že v době, kdy jsem ukázala Kubovi Pinterest. Pak mi ale došlo, že je to pravda. Když byly Sárince asi dva roky vyráběli jsme je celé léto, Kubu to strašně bavilo, vymýšlel nové příchutě a na Pinterestu si založil nástěnku jen na nanuky a úplně tomu podlehl. To on v tom první viděl ten podnikatelský záměr a přesah. To on řešil, že ty naše domácí nanuky mají sice mnohem plnější chuť, ale taky jsou hodně tvrdé a mají v sobě ledové krystalky. Prostě přišel na to, že nanuk není jen zamražené smoothie. A tak se začal o výrobu sám aktivně zajímat a přemlouvat mě, ať se do toho pustíme. Pamatuju si, jak dokonce loni cestou z Colours of Ostrava ve vlaku nakreslil logo a řekl, že ještě můžem zkusit chytnout půlku léta. Že je to strašná škoda, že u nás si takhle krásnej nanuk z Pinterestu nikde nekoupíš, a my to můžem změnit.


Což o to, mě se ten nápad strašně líbil a chtěla jsem, aby se do toho pustil, on na to ale nechtěl být sám a já věděla, že další projekt by pro nás dva spolu s dvěma dětma byl časovou sebevraždou. Už takhle jsme si museli rozdělit pracovní dny v týdnu a uzpůsobit chod domácnosti tomu, že spolu nejen žijem, ale i pracujem. Hlavně jsme si přece nepořídili děti proto, abychom s nima pak nebyli, my dva jsme vlastně dohromady jen jedním pracujícím člověkem. Měla jsem z toho velký respekt a tak jsem ho přemluvila, že začnem až příští sezónu a našla jsem za sebe náhradu. Nemohla jsem si vybrat lépe. Honzu Páva znám ještě z dob kdy jsme oba pracovali v korporátu, Honza pak stejně jako já odešel. Spoluzaložil agenturu Lovebrand, která pomáhá značkám aby se stali (a teď pozor přijde překvapení)... love brandem. Honzu se nám podařilo pro nanuky nadchnout okamžitě, za prvné má doma taky dceru a sám nanuky miluje a za druhé v tom stejně jako Kuba vidět velký potenciál. A tak se stalo, že Lunar má dva táty.Lunar má dva táty

A tak za nanuky Lunar najdete stát tyhle dva "táty" zakladatele. Kluci rok monitorovali trh, testovali receptury, učili se, ochutnávali, zkoušeli, tvořili startegii a nakonec i úspěšně uvedli na trh nanuky Lunar. A já? Já jim do toho "občas" kecám a najdete mě na druhé straně drátu sociálních sítí.


A i když Kubu hnala původní motivace vyrobit kvalitní nanuk, který by sám chtěl koupit vlastní dceři, vyrábí dnes Lunar nanuky nejen pro děti. Rádi bychom, aby se stali oblíbenou značkou vás všech a byli k dostání doslova na každém rohu včetně toho internetového. Ale to teď trošku předbíhám. Vás určitě zajímá, kde je seženete právě teď.Kde si je můžete koupit?

Od dnešního dne, tedy od 1. června jsou k dostání v bistru Famagusta ve Vyšehradské ulici, což je taková naše základna. Příští týden od 8.-10. června se na vás budeme těšit pokud se vydáte na automobilovou slavnost v pražských Holešovicích, Legendy. A samozřejmě nebudeme chybět ani na Apetit pikniku 16.6. v Grébovce.

PS: Velké díky Honzovi Martincovi, za pomoc, trpělivost a nejvíc boží fotky. Děkujeme!

Váš Lunar team3 komentáře:

  1. Jako někdy jsem fakt trochu smutná, že žijeme V Liberci. Přeju ať to klape. Je to krásný! A jo, sny se mají plnit!

    OdpovědětVymazat
  2. Máte moc krásné fotky z oslavy. Já mám dceru už 8 letou, takže ta oslaví narozeniny s námi a pak hlavně se svými kamarádkami. Letos jsem jí připravila na oslavu různé hry, ale jelikož jsme měli půjčené ozvučení , tak holky celou dobu zpívaly a tancovaly, takže na moje hry vůbec nedošlo. Důležité pro mě ale bylo to, že si všechny společně oslavu užily.

    OdpovědětVymazat